Connect with us

Aktualności

Pomogli, zachęcając innych

200 tysięcy złotych przekazali dzisiaj na remont pierwszego piętra starej części szpitala rejonowego w Nowogardzie Mariusz Konieczny i Robert Mieleńczuk z firmy Bono Fur Farm.

Opublikowane

w dniu

Piętro dzięki hojnemu wsparciu zostanie zaadaptowane na potrzeby oddziału dziecięcego. Do dyspozycji będzie w nim około 15 łóżek, warunki do leczenia maluchów mają jednak mają być bardzo dobre, bo prócz pomieszczeń dla pacjentów (z którymi będą mogli nocować rodzice) urządzone zostana także świetlica, sala zabaw, czytelnia i stołówka.

"Chcemy przede wszystkim pomóc chorym dzieciom", powiedział nam po złożeniu podpisu pod umową jeden z darczyńców, M. Konieczny. "Ale chcemy też pokazać innym przedsiębiorcom, że warto wspierać lokalne przedsięwzięcia i lokalną społeczność. Wielu ludzi pewnie będzie się w tym wszystkim doszukiwało drugiego dna, ale chcemy przełamać stereotypy i Udowodnić, że – jak w innych krajach – ludzie, którzy mają spore dochody, również pomagają społeczeństwu i nie ma w tym nic dziwnego. Po prostu jest to gest dobrej woli".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie