Connect with us

Aktualności

Policji wolno?

„Co wolno policji, to nie tobie zwykły szaraku”, pisze w liście do naszej redakcji jedna z czytelniczek, przedstawiając sytuację, która miała miejsce pod jej oknem.

Opublikowane

w dniu

"Pojazd ten notorycznie tak parkuje, gdzie jak widać obok są wolne miejsca parkingowe, pojazd ma wyłączoną sygnalizację świetlną i nie jest w czasie interwencji, gdyż pani funkcjonariusz przyjechała do domu na śniadanie 🙂 Zdjęcie wykonane w dniu 1 listopada 2014 roku około godz. 11.00. Takie parkowanie to norma, no ale co wolno policji, to nie tobie zwykły szaraku. Możecie Państwo wykorzystać moje zdjęcia być może da to komuś do myślenia, że wszyscy mamy takie same prawa i obowiązki bez względu na rodzaj zawodu i funkcji, którą pełnimy. Zdjęcie zostało wykonane na osiedlu przy ulicy Konstytucji 3 Maja koło dworca.
Radiowóz stał pod domem od godziny 10.30 do godziny 12.47… zabezpieczając akcje znicz…. Hmmm, tylko koło dworca o ile wiem nie ma cmentarza 🙂 Dodam tylko, że pani policjant w czasie słuzby nagminnie praktykuje takie działania, zamiast patrolować ulice przebywa w domu :), jest to chyba dobry temat, aby wszcząć polemikę nad tym, jak działają goleniowskie służby porządkowe, nie tylko policja, ale czy np. jest zasadność utrzymania straży miejskiej, która nie potrafi np. wystawić mandatu młodej pani za zanieczyszczanie trawników czy chodnika przez jej pupila psa…", czytamy w liście.

Do rzecznik prasowej Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie zwróciliśmy się o komentarz w tej sprawie.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie