Connect with us

Aktualności

Pokonać wicelidera

Koszykarze goleniowskiego Gryfa w sobotę 18 lutego rozegrają wreszcie mecz przed własną publicznością. Po serii trzech zwycięskich wyjazdów goleniowska ekipa podejmie na własnym parkiecie przy ul. Niepodległości 1 wicelidera tabeli SMS Pzkosz Władysławowo.

Opublikowane

w dniu

Drużyna ta aktualnie jest wiceliderem II ligi z dorobkiem 14 zwycięstw i 7 porażek i notuje obecnie serię czterech zwycięstw z rzędu, z czego dwa spotkania zakończyła zdobyciem ponad stu punktów w meczu i dzięki temu aktualnie jest to najbardziej ofensywny zespół II ligi (1684pkt). Z kolei gospodarze, goleniowski Gryf, legitymuje się bilansem 13 zwycięstw, 8 porażek i traci do władysławowian zaledwie jeden punkt. Podopieczni A.Molendy i M. Zarzecznego notują obecnie serię pięciu zwycięstw z rzędu. Gryf to najlepiej broniąca drużyna ligi. Sobotni pojedynek w Goleniowie będzie zatem starciem najskuteczniejszej ekipy z najlepszą defensywą II ligi. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie