Connect with us

Aktualności

Pokaz siły Gryfa! Lider na kolanach!

Decka Pelplin – Gryf Goleniów 70:88 (23:20/19:21/14:20/14:27)

Opublikowane

w dniu

Gryf Goleniów rozbił lidera II ligi Deckę Pelplin, który po serii 12. zwycięskich spotkań z rzędu przegrał pierwszy mecz w sezonie! Podopieczni duetu trenerskiego Andrzej Molenda – Marcin Zarzeczny nie pozostawili żadnych złudzeń, kto jest lepszy w tej konfrontacji. Goleniowianie pojechali do Starogardu Gdańskiego, gdzie swoje mecze rozgrywa Decka w określonym celu. Gdzie jak nie w konfrontacji z liderem zdobyć uznanie i pokazać, że w Goleniowie tworzy się zespół, który może zagrozić najlepszym w II lidze?
Bardzo dobra gra obronna całej drużyny, spowodowała że gospodarze nie potrafili znaleźć recepty na pokonanie defensywy rywali. Goleniowianie zaś nie dosyć że grali dobrze w obronie, to jeszcze skutecznie w ataku. popisując się efektownymi, kombinacyjnym akcjami, ale również trafiając zza obwodu m.in. w ostatniej sekundzie trzeciej kwarty celną trójką popisał się Piotr Knowa. Czwarta kwarta to już profesorska gra gości, którzy nie pozwolili ekipie Decki na odrobienie strat i pierwsza porażka w sezonie lidera z Pelplina stała się faktem. Gryf zaś odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w drugim meczu rundy rewanżowej.
Teraz czas na trzytygodniową przerwę od zmagań ligowych, a kolejne spotkanie Gryf rozegra u siebie 6 stycznia w piątek a rywalem będzie Tarnovia Basket.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie