Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Podwyższamy jakość oferty

Z Krzysztofem Sypieniem, właścicielem prywatnej Szkoły Muzycznej w Goleniowie, która przeprowadziła się właśnie do wybudowanego specjalnie dla niej nowego budynku, rozmawiamy o jego powstawaniu i pomyśle na szkołę.

Opublikowane

w dniu

– Wybudowaliśmy budynek najlepszy, jaki potrafiliśmy wymyślić i oczywiście sfinansować w tym momencie. W naszej gminie jest mnóstwo utalentowanych ludzi, dlatego widzimy potencjał w możliwości rozwoju tego, co robimy. Miejsce, na którym szkoła powstała, jest unikatowe, staraliśmy się więc, aby bryła budynku była dla miasta wartością dodaną, nie przeciwnie. Chcemy, aby budynek tętnił życiem i pomimo, iż prywatny, był przestrzenią o funkcji publicznej. Żeby oprócz nauki było to miejsce dobrych wydarzeń i koncertów z udziałem uczniów Yamahy, ale też i zawodowych muzyków oraz zespołów wykonujących różne rodzaje muzyki. Rok temu powołaliśmy fundację „Centrum Rozwoju”, poprzez którą chcielibyśmy organizować wydarzenia kulturalne w nowym obiekcie. W nawiązaniu do samego procesu budowy, chciałbym przy okazji tej rozmowy podziękować panu Romanowi Rogozińskiemu za jego zaangażowanie i udział w roli inspektora nadzoru budowlanego – mówi K. Sypień.

Pełen tekst wywiadu w dzisieszym papierowym wydaniu "Gazety Goleniowskiej".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie