Connect with us

Aktualności

Po staremu

Poseł Niesiołowski nie zawiódł. Już w siódmej minucie swojej prelekcji nie wytrzymał i „poleciał niesiołem”: rację ma on i PO, kto jest temu tandemowi przeciwny, jest wrogiem Polski i plugawym kłamcą.

Opublikowane

w dniu

 Nie ma co streszczać wypowiedzi posła Niesiołowskiego, bo w niczym nie odbiegała od tego, co prezentuje on w telewizji czy radio. Merytorycznie bardzo słaba, ale jak zawsze sporo było w niej złośliwości i zniewag pod adresem tych, którym nie po drodze z obecną koalicją. Kaczyński nadal jest naczelnym wrogiem Niesiołowskiego, afer nie ma żadnych, rządy PO to nieprzerwane pasmo sukcesów, krótko mówiąc – constans. Przyznać trzeba, że dziś poseł z Łodzi zachowywał się poprawnie, o wiele lepiej, niż podczas dwóch swoich poprzednich występów w Goleniowie, kiedy to w swoich wypowiedziach o oponentach politycznych z kulturą mijał się o galaktykę.  Na sali tłumu nie było, zajęte było mniej więcej co trzecie miejsce. Dominowali działacze PO z Goleniowa i terenu, przyszło parę osób z miasta, niezwiązanych z partią pani poseł Kochan i posła Niesiołowskiego. Przyszło też trzech działaczy Młodzieży Wszechpolskiej, którzy oboje posłów powitali transparentem bynajmniej nie entuzjastycznym, po czym rozwiesili płótno na sali, w której odbywało się spotkanie z Niesiołowskim. Żadnych incydentów nie było, pan poseł odpowiadał (spokojnie) na pytania jednego z trzymających transparent.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie