Connect with us

Aktualności

Plajta festiwalu?

Wszystko wskazuje na to, że pierwsza edycja festiwalu Rock Hard Ride Free, która odbyła się w miniony weekend pod Goleniowem, była jednocześnie ostatnią. Organizatorzy ponieśli duże straty.

Opublikowane

w dniu

Frekwencja, było to widać gołym okiem, była zdecydowanie poniżej oczekiwań. Motocyklistów pojawiło się bardzo mało, ale i pod festiwalowymi scenami – pomijając występy gwiazd – bawiło się zazwyczaj niewielu ludzi. Niestety, znacznie niższa niż zakładano sprzedaż biletów będzie najpewniej bardzo brzemienna w skutkach, a jeden z organizatorów – Paweł Bartoszewski – na oficjalnym profilu Facebookowym festiwalu napisał wprost o jego plajcie.

– Zabrakło ok. 900 osób – czytamy. – Spełniliśmy marzenie, nie tylko swoje, ale też wielu, wielu metalheads. I nikt nam tego nie odbierze. Kasę się odrobi. Szkoda tylko, że nie będzie ciągu dalszego. Tym bardziej, że teraz mamy kontakty, markę, referencje i wszystko, co potrzeba do powtórzenia takiej imprezy na
niegorszym, a może i jeszcze lepszym poziomie. Nieważne. RHRF przeszedł do historii.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie