Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

PiS dogonił KO?

Według przedstawiony na koniec lipca przez Marcina Palade preferencji wyborczych, w naszym okręgu wyborczym PiS i Koalicja Obywatelska (PO + przystawki) mogą liczyć na 37,5% głosów w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Opublikowane

w dniu

Ten najbardziej znany analityk sondaży wyborczych twierdzi, że na taki remisowy rozkład głosów w okręgu wyborczym nr 41 (m.in. Szczecin, powiat goleniowski i Świnoujście) wskazują zgromadzone przez niego aktualne dane sondażowe. Według nich na trzecim miejscu w naszym okręgu znajdzie się Lewica – 12,5 % głosów, na czwartym/piątym PSL i Kukiz`15 – po 4 %  oraz Konfederacja – 3%. Dałoby to PiS i KO po 4 – 5 mandatów, a Lewicy 1 – 2. W sąsiednim okręgu koszalińskim, PiS może liczyć na 37,5% głosów, KO – 35% (dałoby to im po 1 – 2 mandaty), a Lewica – 16% (1 mandat).

Ta sama prognoza przewiduje w skali kraju zwycięstwo PiS (246 – 298 mandatów) przed KO (139-180 mandatów), Lewicą (32-47 mandatów) i PSL (9-13 mandatów).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie