Connect with us

Aktualności

Piotr Rast trenerem Iny Goleniów

Z dniem dzisiejszym następcą Zbigniewa Gumiennego w Inie Goleniów został Piotr Rast. Potwierdziła się zatem informacja na ten temat, którą opublikowaliśmy w miniony piątek.

Opublikowane

w dniu

Dziś Paweł Maślanka, sekretarz zarządu MKS Ina, przesłał komunikat następującej treści:  "Z dniem 22 grudnia 2014 roku trenerem pierwszej drużyny Ina Goleniów został Pan Piotr Rast. Wszyscy życzymy trenerowi sukcesów w pracy z naszymi ligowcami oraz młodzieżą. Jednocześnie informujemy, że Ina Goleniów wznawia treningi dnia 7 stycznia 2015 roku o godz 18.00 na Euroboisku. Odbędzie się spotkanie drużyn z nowym trenerem oraz gra wewnętrzna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawami naszego klubu oraz grą w MKS Ina na w/w spotkanie." Dodatkowo przekazano nam plan gier kontrolnych, który przedstawia się następująco: 21.01 godz. 18.00 Ina – Unia Dolice 24.01 godz. do ustalenia – wyjazd do Kotwicy Kołobrzeg 28.01 godz. 18.00 Ina – Morzycko 31.01 godz. 11.00 Ina – Pogoń II 04.02 godz. 18.00 Ina – Zalew 07.02 godz. 11.00 Ina – Piast Chociwel 13.02 godz. 16.00 Ina – Gwardia 18.02 godz. 18.00 Ina – Chemik 21.02 godz. 11.00 Ina – Iskra Golczewo 28.02 godz. 11.00 Ina – Pogoń juniorzy

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie