Connect with us

Aktualności

Pijany wiózł ciężarną

MASZEWO. Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca opla, który został zatrzymany do kontroli przez goleniowskich funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego. Wiózł swoją… ciężarną partnerkę, która znajdowała się w 7 miesiącu ciąży.

Opublikowane

w dniu

21 czerwca po godzinie 12:00 policjanci goleniowskiej drogówki chcieli zatrzymać się jadącego ulicą Jedności Narodowej w Maszewie opla. Kierowca, pomimo wyraźnych sygnałów dawanych przez funkcjonariuszkę, nie zatrzymał się jednak, przyśpieszył i skręcił w boczną drogę. Po krótkim pościgu zatrzymał się, usprawiedliwiając się policjantom tym, że nie zatrzymał się do kontroli, gdyż jest pijany i nie posiada uprawnień. W czasie swojej przejażdżki 34 – latek nie był sam, tuż obok niego na miejscu pasażera siedziała jego partnerka, będąca w 7 miesiącu ciąży.

Kierowca za swoje wykroczenia został ukarany mandatem karnym. Dodatkowo przeciwko nieodpowiedzialnemu mężczyźnie wszczęto postępowanie karne. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia, niezatrzymanie się do kontroli drogowej zagrożone jest karą do 5 lat pobawieni

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie