Connect with us

Aktualności

Pierwszy start Hanzy

8 stycznia w Hali Arena w Toruniu odbył się Ogólnopolski Halowy Mityng Lekkoatletyczny. Wzięło w nim udział 563 zawodników z 62 klubów. Bardzo dobrze wypadli na nim młodzi lekkoatleci KS Hanzy Goleniów.

Opublikowane

w dniu

Daria Potomska w biegu na dystansie 1000 m zajęła szóstą lokatę (2. miejsce w kat. juniorek młodszych ), uzyskując na mecie czas 3.08.07 min. W tym samym biegu wystartowala jej koleżanka klubowa Julita Maniecka, która dobiegła do mety na dziewiątej pozycji (1. miejsce w kat. młodziczek ) z czasem 3.12.20 min. Julita w swoim pierwszym starcie w sezonie 2016 na hali, uzyskała wynik gwarantujący na otwartym stadionie III klasę sportowe PZLA, co świadczy o jej bardzo dobrym wejściu w nowy sezon.

W biegu na dystansie 1000 m wystartował Piotr Bakan. On również może być zadowolony, nie tyle z zajętego 31. miejsca (13. miejsce w kat. juniorów młodszych ) a z   wyniku – 2.54.12 min. Uzyskane na tym mityngu rezultaty Darii i Piotra są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski Juniorów, które w lutym odbędą się w Spale.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie