Connect with us

Aktualności

Pierwsze zwycięstwo Gryfa

GRYF GOLENIÓW – DOMINO INOWROCŁAW 66:57 (15:15/ 10:12/20:14/21:16).

Opublikowane

w dniu

16 października 2016 roku zapisze się w historii goleniowskiego klubu koszykówki Gryf jako dzień odniesienia pierwszego zwycięstwa w debiutanckim drugoligowym sezonie. Beniaminek tej klasy rozgrywkowej po serii trzech porażek na początku sezonu zaznał wreszcie smaku zwycięstwa. W niedzielne popołudnie podopieczni duetu trenerskiego Andrzej Molenda – Marcin Zarzeczny pokonali Domino Inowrocław 66:57. Do historycznego triumfu biało-niebieskich poprowadził grający trener M. Zarzeczny, który zdobył 20 punktów, zebrał 12 piłek i odnotował 7 asyst. Wtórowali mu także Tomasz Balcerek (12pkt.) i Arkadiusz Soczewski (14 pkt), u którego widać, że coraz lepiej rozumie się ze zespołem.

GRYF: Zarzeczny (20), Soczewski (14), Balcerek (12), Musialski (8), Kowalski (7), Knowa (5).

DOMINO: Majer (17), Marciniak (14), Lewandowicz (11), Warchowski (7), Kozłowski (5), Stańczuk (3).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie