Connect with us

Aktualności

Pierwsze karty odkryte

Nie tylko partie polityczne, co oczywiste, będą wystawiać swoich kandydatów w listopadowych wyborach samorządowych. W samej gminie Goleniów zarejestrowanych zostało kilka lokalnych komitetów wyborczych.

Opublikowane

w dniu

Jak wynika z komunikatu opublikowanego przez Komisarza Wyborczego w Szczecinie, o przychylność wyborców powalczą także:

Komitet Wyborczy Wyborców Ireny Henkelman, Komitet Wyborczy Wyborców Krystyny Kunert, Komitet Wyborczy Wyborców Najpierw Goleniów (pełnomocnikiem jest Anna Góralska), Komitet Wyborczy Wyborców Innowacyjna Polska (Marcin Gręblicki), Komitet Wyborczy Wyborców Dla Dobra Wspólnego – Pro Publico Bono (Czesław Strzelecki), Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Goleniów Nasza Gmina (Ireneusz Zygmański), Komitet Wyborczy Wyborców Goleniowska Inicjatywa (Piotr Małachowski), Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina (Bogdan Zaczkiewicz), Komitet Wyborczy Wyborców Doroty Chodyko (Bożena Racławska), Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Miasto Goleniów (Paweł Szpyt), Komitet Wyborczy Wyborców Czas Na Helenów (Sylwia Witkowska), Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Wentruby oraz Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Dykowskiego.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie