Connect with us

Aktualności

Pieniądze za Milę

13 pracowników OSiR otrzymało nagrody finansowe za pracę przy 25. Goleniowskiej Mili Niepodległości. Ogółem wypłacono 16,4 tys. zł z funduszu OSiR.

Opublikowane

w dniu

Nagrody formalnie przyznał burmistrz, oczywiście na wniosek dyrektora OSiR. Przyznano jedną nagrodę w wysokości 3400 zł, jedną w kwocie 2600 zł, dwie osoby otrzymały po 2000 zł, dwie po 1200 zł, trzy po 1000 zł, jedna osoba 400 i trzy po 200 zł. Wśród nagrodzonych nie ma dyrektora OSiR, Andrzeja Łukasiaka.
Jak zapewniał dyrektor OSiR w wywiadzie dla Gazety Goleniowskiej (22.11.2013), jego podwładni przygotowywali Milę w ramach swoich obowiązków zawodowych i bez dodatkowego wynagrodzenia. Jak się okazuje, wynagrodzenia nie było, były za to nagrody.
Informację zamieszczamy m.in. z myślą o wolontariuszach zapraszanych do społecznej pracy przy Goleniowskiej Mili Niepodległości.

Dla porównania, Maraton Puszczy Goleniowskiej zorganizowany został wyłącznie dzięki społecznej pracy Anety i Dariusza Gapińskich, wspieranych przez członków stowarzyszenia PMT z Klinisk oraz dużą grupę wolontariuszy. Na wynagrodzenia i nagrody finansowe nie przeznaczono nawet jednego grosza z pieniędzy pozyskanych na organizację biegu.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie