Connect with us

Aktualności

Pianino przekazane

Pianino, które Ola Zielińska wygrała w konkursie fotograficznym „Zdejmij pianino”, stoi już w mieszkaniu Marcina Styborskiego, w Goleniowie. Zgodnie z zapowiedzią, przekazał je Grzegorz Turnau.

Opublikowane

w dniu

Ola Zielińska, studentka szczecińskiej Akademii Sztuki, prywatnie – dziewczyna Marcina, wykonała zdjęcie, które zostało uznane za najlepszą metaforę pianina. Nagrodą był instrument marki Yamaha. Dziś rano w domu Marcina warte 15 tys. zł pianino, sfinansowane przez bank Nordea, Grzegorz Turnau przekazał Oli. Zagrał na nim i zaśpiewał dla Oli jedną ze swoich piosenek.

Ola nie gra na pianinie, ma za to duży zmysł plastyczny, który pomógł jej wykonać fotografię ocenioną jako najlepszą wśród wszystkich przysłanych na konkurs. Instrument trafił do domu Marcina, który studiuje wokalistykę jazzową na AS w Szczecinie. Marcin jest bardzo zdolnym muzykiem, gra na wielu instrumentach, świetnie śpiewa. Wielu goleniowian zna go dobrze z działań w Teatrze Brama.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie