Connect with us
  • Pożyczka na wakacje - Kasa Stefczyka - Goleniów

Aktualności

PEC – nowe źródła energii

Goleniów. Gwałtowny wzrost kosztów w PEC i odchodzenie od węgla jako paliwa, wymusza poszukiwanie innych źródeł ciepła.

Opublikowane

w dniu

Aktualności

Lokalne życie partii na przykładzie PSL

Powiat. Tomasz Kulinicz, który został niedawno po raz kolejny szefem PSL w naszym powiecie, opowiada nam co się teraz dzieje w jego partii.

Opublikowane

w dniu

O współczesnym życiu partii na poziomie powiatu i jego gmin wiemy niewiele. Dlaczego tak się dzieje mówi nam na przykładzie PSL przewodniczący Kulinicz. Dowiadujemy się też z rozmowy z nim nie tylko o lokalnym PSL i jego działaczach, ale też o kulisach partyjnego życia w gminach i powiecie.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Ponownie Kulinicz”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Monika Hoffmann – zakonnica

Goleniów. Misjonarka Chrystusa Króla mówi o swojej pracy w Goleniowie i powołaniu.

Opublikowane

w dniu

Przez ćwierć wieku w zgromadzeniu była nie tylko katechetką, a powołanie inaczej odczytywała na początku swojej drogi zakonnej i teraz. Pracowała prawie siedem lat w Goleniowie, a wcześniej w Brazylii i Belgii. Opowiada nam jak to jest być siostrą zakonną w dzisiejszym świecie i stosunku otoczenia do zakonnic – w szkole i na ulicy.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Siostra Monika opuszcza Goleniów

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Dlaczego szpital jest w lepszej kondycji finansowej?

Goleniów. Prezes szpitalnej spółki Katarzyna Kęcka potwierdza jej dobre wyniki finansowe za miniony rok i ostatnie miesiące tego roku.

Opublikowane

w dniu

Dlaczego spadło zadłużenie szpitala i ile teraz wynosi oraz skąd się bierze jego dodatni wynik finansowy, mówi w rozmowie z nami prezes Kęcka. Dowiadujemy się też jak przebiegają prace zmierzające do połączenia goleniowskiego szpitala ze szpitalem na Pomorzanach oraz jakie są zagrożenia tego przedsięwzięcia. Nasza rozmówczyni prezentuje również aktualny stan i perspektywy szpitalnego POZ oraz przygotowania do kolejnej fali zarazy.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Przyspieszenie w połączeniu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie