Connect with us

Nowogard

Parkingi na 700-lecia

Nowogard. Wczoraj burmistrz zaprosił na spotkanie architektów z pracowni Archispectrum w Szczecinie oraz przedstawicieli przedsiębiorców, którzy są właścicielami działek leżących pomiędzy ulicą 5 Marca a ulicą 700 lecia

Opublikowane

w dniu

Celem spotkania było omówienia projektu budowy parkingów przy ul. 700 lecia 27. Działka na której ma być przeprowadzona inwestycja jest własnością gminy. Zebrani podzielili się swoimi uwagami, pomysłami i przemyśleniami dotyczącymi projektu starając się wypracować najkorzystniejsze rozwiązanie. Ostatecznie zaakceptowano przedstawioną przez pracownię wersję projektu przewidującą budowę 11 miejsc parkingowych.

red.

powiązane – „Dlaczego nie było referendum w Nowogardzie?”

Nowogard

Choinka i wyścig

Nowogard. W niedzielę będzie rozświetlenie choinki i wyścig kolarski.

Opublikowane

w dniu

Więcej na plakatach.

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Szukają pracowników

Nowogard. Zakład Karny w Nowogardzie pilnie poszukuje kandydatów do służby.

Opublikowane

w dniu

„Witam!

Bardzo proszę o bezpłatne umieszczenie na Państwa portalu ogłoszenia dot. naboru do służby w SW. Od dłuższego czasu borykamy się z brakiem kandydatów. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc!

Uwaga!
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej NR XIX/2021 dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej na terenie podległym Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Szczecinie.

W Zakładzie Karnym w Nowogardzie pilnie potrzebni są kandydaci na stanowiska: strażnik więzienny, młodszy referent/młodszy instruktor działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach, młodszy referent/młodszy instruktor-szef kuchni działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach oraz młodsza pielęgniarka/ młodszy pielęgniarz/ ratownik medyczny

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zatrudnienia!

Z poważaniem,

kpt. Przemysław Sońtka
Rzecznik Prasowy Dyrektora
Zakładu Karnego w Nowogardzie”

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Będzie śledztwo

Nowogard. Prokuratura zajmie się sprzedażą działki skarbnikowi gminy.

Opublikowane

w dniu

Postanowieniem Prokuratury Rejonowej w Goleniowie z dn. 9.11.2021 r, zostało w tej sprawie wszczęte śledztwo.

Jak informowaliśmy już, skarbnik gminy Nowogard Marcin Marchewka – wraz ze wspólnikiem – kupili od gminy w przetargu w 2010 roku działkę o powierzchni 8 tysięcy metrów kwadratowych przy ul. Kościuszki w Nowogardzie za 10% wartości, czyli za nieco ponad 100 tysięcy złotych. Nieruchomość była przeznaczona na cele rekreacyjno-sportowe. Kupcy na jej zagospodarowanie mieli 5 lat, ale do dziś to się nie stało. A zgodnie z przetargiem za niedotrzymanie wskazanych terminów na zagospodarowanie działki, gmina powinna otrzymać ponad 100 tysięcy złotych kary. Czy gmina upomniała się o pieniądze i kara została zapłacona? To ustali śledztwo.

red.

powiązane – „Kara zapłacona?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie