Connect with us
  • https://www.zabka.pl/franczyza
  • zostań pracownikiem Lidla

Goleniów

Otwierają się

Goleniów. Goleniowski Dom Kultury rusza z zajęciami i koncertami.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje GDK, od poniedziałku 15 lutego ruszają zajęcia – w ograniczonym zakresie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu epidemiologicznego. O wszystkich szczegółach poinformują instruktorzy.

Wcześniej wracają koncerty. 14 lutego 2021, godz. 19:00 – „Moja miłość” – koncert Lesji, bilety w cenie 30 zł. do nabycia w dniu koncertu w GDK od godz. 17:00 (miejsca na sali będzie można zająć już od godz. 18:30).
21 lutego 2021, godz. 18:00 – Koncert Muzyki Filmowej w ramach cyklu „Wieczór z klasyką”, wstęp wolny

Wszystkie nasze wydarzenia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – obowiązują oświadczenia oraz obowiązek zakrywania ust i nosa.

Na zakończenie nietypowego karnawału – nietypowa propozycja: koncert karnawałowy na kanale Youtube GDK przygotowany wraz ze Stowarzyszenie Per Musicam – już w tę sobotę o godz. 20:00

red.

powiązane – „Wycieczka do Rampy-Kultura”

Goleniów

„Fala” od poniedziałku

Goleniów. Od najblizszego poniedziałku, po ponad dwumiesięcznej przerwie, wznawia działalność pływalnia „Fala” w Goleniowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje strona pływalni, „pływalnia Fala zostanie otwarta w dniu 17 maja 2021 r. ze wzg. na trwający przestój technologiczny.”

red.

powiązane – „Fala od jutra”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Korty i Aleja

Goleniów. Zadaszenie kortów za rok, a remont Alei Róż przez dwa lata.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, przełożona na przyszły rok zostanie budowa zadaszenia nad kortami ziemnymi na stadionie OSiR. Natomiast remont ul. Alei Róż zostanie rozłożony na dwa lata z rozpoczęciem pod koniec tego roku. Takie rozwiązanie pozwoli zbilansować tegoroczny budżet inwestycyjny.

red.

powiązanie – „Śmieci ogrzeją Goleniów?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Będzie łącznik Metalowa-Nowogardzka

Goleniów. Radni uchwalili dzisiaj pakiet uchwał otwierających możliwość budowy w tym roku łącznika pomiędzy ulicami Metalowa-Nowogardzka.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Ta inwestycja była odkładana już od kilku lat, a sesja zwołana w jej sprawie była zdalna i nadzwyczajna. Będzie kosztowała ok. 12 mln zł i obejmie budowę ulicy z chodnikami, 150 miejscami parkingowymi i ścieżką rowerową oraz kanalizacją i ciepłociągiem PEC do ZK Goleniów. Gmina ma zagwarantowane ok. 0,8 mln zł dopłaty do inwestycji z funduszów rządowych, ale jest możliwość, że będzie to blisko 5 mln zł.

red.

powiązane – „Na pewno nie odpuścimy”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie