Connect with us

Aktualności

Ostatni mecz w 2014 roku w Goleniowie

Już w najbliższą sobotę 13 grudnia o godzinie 13 koszykarze Gryfa rozegrają ostatni mecz o mistrzostwo III Ligi Wielkopolskiej w 2014 roku przed własną publicznością i od razu będzie to ligowy szlagier.

Opublikowane

w dniu

Podopieczni Andrzeja Molendy podejmą MKK Gniezno, zespół który od początku zgłasza aspiracje do gry w barażach o II ligę, podobnie zresztą jak Gryf. Oba zespoły sąsiadują w ligowej tabeli. MKK Gniezno plasuje się na piątym miejscu, a Gryf pozycję niżej. Obie drużyny mają po 10 punktów na koncie, po 4 zwycięstwa i 2 porażki. MKK wyprzedza Gryfa tylko dzięki tzw. „małym punktom”. Mecz zapowiada się bardzo interesująco również z powodów czysto statystycznych. Goście średnio rzucają w meczu 79,5 punkta, a Gryf – 70,3, ale z kolei to gospodarze zdecydowanie lepiej bronią, tracąc średnio 62,8 punkta, zaś goście z Gniezna średnio 68, 1 punkta.  Goleniowianie przed własną publicznością rozegrali dotychczas trzy spotkania zwyciężając 2 mecze (z Pyrą 69:67 i AZS-em 73:58) i raz przegrywając (z Tarnovią 52:66).  Drużyna z Gniezna w meczach wyjazdowych legitymuje się remisowym bilansem 2 zwycięstw (z Basketem Konin 74:61 i MKS Konin 87:58)  i 2 porażek (z Bombardierem 65:68 i z Pyrą 70:76). Zapowiada się zatem ciekawa konfrontacja ligowa na koniec 2014 roku, przypominamy, sobota 13 grudnia, godzina 13, hala widowiska przy ul. Niepodległości 1 w Goleniowie.   

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie