Connect with us

Aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w PP4

Corocznie obchodzony jest na różne sposoby Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W Przedszkolu Publicznym Nr 4 postanowiono w tym roku świętować na sportowo.

Opublikowane

w dniu

Z tej okazji zaproszono wyjątkowych gości: Radosława Wiśniewskiego ( byłego piłkarza Pogoni Szczecin a obecnie Błękitnych Stargard), Michała Rozmysa ( lekkoatletę, brązowego medalistę tegorocznych mistrzostw Polski seniorów w biegu na 800 metrów, zawodnika UKS Barnim Goleniów), Franciszka Harbacewicza ( utytułowanego kolarza prowadzącego Klub JF Duet) oraz Witolda Traczyka (trenera Klubu Gichin – Karate Goleniów ).  Wszystkie przedszkolaki mogły spotkać się z mistrzami sportu w hali Zespołu Szkół dzięki współpracy z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną tejże szkoły właśnie, która już na stałe wpisała Przedszkole Publizcne nr 4 do grona zaprzyjaźnionych placówek. Po przedstawieniu dzieciom gości i niezbędnej rozgrzewce uczestnicy rozpoczęli sportowe zmagania. Każda grupa miała okazję spotkać się i porozmawiać, poznać dziedzinę sportu, która zajmują się zaproszeni sportowcy i razem z nimi ćwiczyć.  Pokonywano  slalomy, rozegrano mini mecze, ćwiczono karate na macie i kontrolowane przewroty, były przejażdżki na rowerach i hulajnogach.  Na zakończenie wszyscy  spotkali się przy zabawach integracyjnych.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie