Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Ognisty deszcz

W nocy z piątku na sobotę goście hotelu „Atria” w Goleniowie przez ponad półtorej godziny oglądali pokaz sztucznych ogni. A w sobotę rano właściciel sąsiedniej posesji oglądał szkody wyrządzone przez fajerwerki.

Opublikowane

w dniu

Lekki wiatr, jaki był ostatniej nocy, szczątki fajerwerków i petard znosił na posesję pana Kacpra Kasperskiego, sąsiadującą z „Atrią”. Cały teren jest zasłany resztkami ogni sztucznych, ale nie skończyło się na zaśmieceniu terenu. Z nieba padał istny ognisty deszcz – spadały rozgrzane bądź jeszcze płonące resztki fajerwerków. Poprzepalały folię dachową na wznoszonym przez pana Kacpra budynku gospodarczym, zniszczyły też lakier na kilku samochodach stojących na jego posesji. Straty jeszcze nie są oszacowane, zajmie się tym rzeczoznawca. Jak wyglądają samochody po nocnym pokazie sztucznych ogni – widać na zdjęciach. Jeszcze w piątek oba sfotografowane samochody były czarne, paręnaście dni temu były zresztą lakierowane.
Chcieliśmy poprosić o komentarz właścicielkę hotelu „Atria”, zarazem organizatorkę piątkowego pokazu sztucznych ogni. W hotelu powiedziano nam, że wyjechała, telefonu komórkowego do niej nie udostępniono.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie