Connect with us

Aktualności

Oficjalne ważenie za nami

Dziś o godzinie 16 w Stepnicy odbyło się oficjalne ważenie zawodników zgłoszony do formuły MMA w VII Gali Sportów Walki w Stepnicy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Opublikowane

w dniu

Wszystko odbyło się tuż obok montowanego akurat ringu, na którym już jutro odbędzie się pięć walk MMA, pięć walk bokserskich oraz po jednej w formule Muay Thai i K1.  W ostatniej chwili doszło jeszcze do jednej zmiany w karcie walk. Kontuzjowanego Józefa Warchoła zmienił Wojciech Balejko z klubu Pomorzanin Nowogard (legitymujący się bilansem 2-1).  Gościem honorowym gali będzie Przemysław Saleta, a dochód z imprezy przekazany zostanie chorej Alicji Osmolak, bohaterce programu „Najsłynniejsze Okno w Polsce". Początek gali już w sobotę o godz. 14. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta i Gminy Stepnica oraz Fundacja Talent Promocja Sport i jej dyrektor sportowy Krzysztof Kaczemba. Gazeta Goleniowska oraz portal www.gazetagoleniowska.com są patronem medialnym gali. Tylko u nas po zakończeniu imprezy galeria zdjęć z gali oraz wideo z walki wieczoru. KARTA WALK MMA 1. Wojciech Balejko (Pomorzanin Nowogard) v Piotr Maniak (Vailand Gold Team Stargard Szcz.) – jedna z walk wieczoru 2. Maciej Linke (Gold Team Szczecin) v Eugene Yamushko (Białoruś) – główna walka wieczoru 3. Paweł "Ziółek "Ziółkowskie (Bersekers Team Szczecin) v Krzysztof Adaszak (Arachion Olsztyn) 4. Anna Mikrut (Sparta Goleniów) v Aleksandra Milczarek (Kobyłki)  5. Artur Kamiński (Vailand Gold Team Drawsko Pom.) v Samuel Vogt (Sparta Świnoujście)  BOKS 1. Sebastian Witkorzak (Olimp Szczecin) v Piotr Teos (Wrocław)  2. Paweł Stępień (Róża Karlino) v Jordan Kuliński (Szczecin Skorpion / Włocławek) 3. Krystian Kawalerski (Olimp Szczecin) v Piotr Snopkowski (Champion Kraków) MUAY THAI – walka o pas krajów nadbałtyckich  Arkadiusz Osiemieńko (KO GYM Świebodzice) v Juri Kazakow (Białoruś)  K1 1)Maciej Łęgowski (Fight Academi Stargard Szczeciński) v Mateusz Białas (KO GYM Świebodzice).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie