Connect with us

Aktualności

Obrośli w srebrne piórka

Symbolicznymi „Srebrnymi Piórami” wyróżniona została w miniony piątek dwunastka goleniowskich nauczycieli.

Opublikowane

w dniu

Nagrody, wręczone z okazji obchodzonego 14 października Dnia Komisji Edukacji Narodowej, przyznał im burmistrz Robert Krupowicz. Jak podaje strona goleniow.pl, „Złote pióro” wręczone zostało Beacie Majdak – zastępcy dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 z okazji nadania jej tytułu Honorowego Profesora Oświaty. „Srebrne Pióro” i nagrodę Burmistrza Gminy Goleniów dla najlepszych nauczycieli w roku szkolnym 2013-2014  otrzymały: Izabela Góra i Hanna Grzegrzółka – Szkoła Podstawowa nr 2, Beata Prusik – Szkoła Podstawowa nr 4, Monika Tomaszewicz – Szkoła Podstawowa Krępsko, Izabela Borys i Julita Kostrzeba – Gimnazjum nr 1, Remigiusz Gajewski, Ewa Lisińska, Małgorzata Łukaszewska, Barbara Pietrzak, Małgorzata Żak i Renata Żebiałowicz – Gimnazjum nr 2.

Przy okazji najwyższe odznaczenie resortowe – Medal Komisji Edukacji Narodowej – przyznane zostało: Janowi Janickiemu i Marii Mędrek – Szkoła Podstawowa nr 2,  Elżbiecie Szadkowskiej-Bolek – Gimnazjum nr 1 oraz Roksanie Wasylince i Lilli Michalak – Szkoła Podstawowa nr 4. Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymały: Beata Glądała – Szkoła Podstawowa nr 2, Małgorzata Zajko – Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Monika Tomaszewicz – Szkoła Podstawowa Krępsko.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie