Connect with us

Nowogard

Nowy kierownik ARiMR

NOWOGARD. Marcin Nieradka, nowogardzki radny miejski Prawa i Sprawiedliwości, powołany został na stanowisko kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w powiecie goleniowskim.

Opublikowane

w dniu

Z nieznanych bliżej powodów zastąpił on na tym stanowisku Rafała Gietkę, innego działacza PiS.

– Chcę zagwarantować rolnikom naszego powiatu, że dołożę wszelkich starań, aby Agencja była miejscem dla nich jak najbardziej przyjaznym. Przez lata byłem dziennikarzem, a później radnym, rzecznikiem i pracownikiem administracji – na wszystkich etapach w życiu byłem wśród ludzi i zawsze starałem wykazywać się zrozumieniem i empatią – komentuje nowy kierownik biura ARiMR w Nowogardzie na Facebooku.

M. Nieradka stanowisko oficjalnie objął 24 lipca.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Nowogard

Burmistrz z sołtysami

Nowogard. 16 maja w urzędzie miejskim w Nowogardzie, odbyło się pierwsze zebranie burmistrza Michała Wiatra z sołtysami gminy Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Jak podje gmina, tematem spotkania był harmonogram zebrań wiejskich oraz nowe wybory sołeckie, które odbędą się już w najbliższych dniach. Sołtysi sami zadeklarowali terminy zebrań wiejskich, które w całości zostały zaakceptowane.
Na stronie urzędu opublikowany jest szczegółowy harmonogram dla wszystkich 38 sołectw.

red.

powiązane – „Ładniej i cieplej”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Ładniej i cieplej

Nowogard. Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy się zmienia – trwa wielka modernizacja budynków przyszpitalnych i starej bryły szpitala.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje szpital, ocieplany jest budynek, wymieniana elewacja, wstawiane nowe okna. Szpital w Nowogardzie przychodzi gruntowną modernizację. Inwestycja przyniesie spore oszczędności, poprawi też warunki pobytu pacjentów i pracy personelu.

Remontowane budynki pamiętają rok 1974 dlatego ich remont jest konieczny. Dzięki termomodernizacji zdecydowanie zmniejszą się koszty eksploatacyjne szpitala. Inwestycja została doinwestowana z programu Polski Ład. Koszt inwestycji to niemal 4,8 mln zł, a jej głównym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi-Handel Rafał Zieliński z Chełmży. Koniec prac termomodernizacyjnych jest zaplanowany na lipiec tego roku.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Jaroszewicz w zarządzie

Nowogard. Były wiceburmistrz gminy Nowogard został członkiem zarządu województwa.

Opublikowane

w dniu

Bogdan Jaroszewicz (pierwszy z prawej) to były wiceprezydent Szczecina i wiceburmistrz Nowogardu, kandydat Lewicy w ostatnich wyborach prezydenckich w Szczecinie.

Trzy lata temu został pierwszym w historii gminy Nowogard II wiceburmistrzem – wcześniej był wiceprezydentem Szczecina z ramienia SLD.

red.

powiązane – „Burmistrz Michał Wiatr”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie