Connect with us

Goleniów

Nowogardzka gazeta w Goleniowie

Ukazał się pierwszy numer tygodnika „Dziennik Goleniowski”, wydawanego i drukowanego w Nowogardzie.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Wydawcą jest „Dom Judy” Marka Słomskiego, nowogardzkiego wydawcy i poligrafa wydającego m.in. od wielu lat „Dziennik Nowogardzki” w Nowogardzie. Nowa gazeta z Nowogardu będzie próbowała zająć miejsce po „Gazecie Goleniowskiej”, która po trzydziestu latach zawiesiła wydanie papierowe, koncentrując się na powiatowym portalu informacyjnym www.gazetagoleniowska.com

Z nieukrywaną radością reklamował nowogardzką gazetę na swoim profilu FB opłacanym przez podatników „Robert Krupowicz Twój burmistrz Goleniowa”:…

„Nowy tytuł prasowy od dziś w sprzedaży w Goleniowie. „Dziennik Goleniowski”, wydawany przez DJ Media Sp. z o.o. z Nowogardu, będzie się ukazywać w piątki. Redakcja mieści się w dawnym biurowcu PGK przy ul. Konopnickiej 12. 
Życzę powodzenia, prasa lokalna jest bardzo potrzebna!”

Jeden z  internautów tak skomentował post burmistrza:

”Czy nowy portal internetowy również może liczyć na bezpłatną reklamę na profilu burmistrza? Dla kolegi pytam”

Goleniów

Do/z „Rampy” po schodach

Goleniów. Powstają nowe, publiczne schody w Goleniowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Będą łączyć nowa „Rampę” z rondem Pułku „Kraków”, a do ronda będzie dochodził nowy chodnik przy ul. Dworcowej od strony „Rampy”.

red.

powiązane – „Rampa – otwarcie dopiero w listopadzie”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

PUM zainteresowany szpitalem

Goleniów. Pomorski Uniwersytet Medyczny jest zainteresowany przejęciem szpitala w Goleniowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podało PR Szczecin, Bogusław Machaliński, rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przyznał, że uczelnia jest zainteresowana przejęciem placówki w Goleniowie przez szpital kliniczny na Pomorzanach. Jednak jest za wcześnie, by mówić o konkretach.
Jeszcze w tym miesiącu planowane jest spotkanie radnych powiatowych z dyrektorem szpitala na Pomorzanach.

red.

powiązane – „Od 1 stycznia 2021 szpital w użyczenie?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Kontrole na ulicy i w sklepach

Goleniów. Wczoraj na terenie Goleniowa funkcjonariusze goleniowskiej komendy Policji, Straży Miejskiej i Państwowej Inspekcji Sanitarnej przeprowadzili wspólne kontrole.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Miały na celu sprawdzenie, czy mieszkańcy Goleniowa przestrzegają obowiązujących przepisów związanych z podróżowaniem środkami komunikacji zbiorowej. Sprawdzano jak mieszkańcy miasta przestrzegają obowiązujących nakazów zasłaniania ust i nosa na przystankach i środkach komunikacji zbiorowej. Podczas przedmiotowych działań służby przypominały o obowiązujących przepisach i konsekwencjach jakie grożą za ich nieprzestrzeganie. Jest to kontynuacja działań jakie wymienione służby prowadzą na terenie powiatu goleniowskiego od początku lipca.
W ubiegłym tygodniu podobne kontrole były przeprowadzane na terenie sklepów w Goleniowie i Maszewie.
Działania mają na celu profilaktykę i zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Przypominamy jednak, że w przypadku rażącego naruszania obowiązujących przepisów, można zostać ukaranym grzywną w wysokości do 500zł

red.

powiązane – „Gminny raport epidemiologiczny”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie