Connect with us

Nowogard

Nowogard – zmiany w organizacji ruchu na czas Wszystkich Świętych

Nowogard. Starosta Goleniowski informuje o zatwierdzeniu projektu czasowej organizacji ruchu na drogach powiatowych wokół cmentarza.

Opublikowane

w dniu

Zmiany nastąpią na drodze nr 4252Z ul. Polnej, 4251Z ul. Nadtorowej, 4250Z ul. Młynarskiej, 4241Z ul. Cmentarnej, 4249Z ul. A. Mickiewicza i drogach gminnych ul. H. Sienkiewicza, ul. Batalionów Chłopskich, ul. 3 Maja w miejscowości Nowogard w związku ze organizacją Świąt Wszystkich Świętych. Czasowa zmiana organizacji ruchu obowiązuje w terminie 30.10.2021 r. – 02.11.2021 r.

Jak podaje gmina Nowogard, w dniach 30.10-02.11.2021r. na ulicach przy cmentarzu komunalnym w Nowogardzie będzie zmieniona organizacja ruchu w sposób następujący:
ul. Batalionów Chłopskich – jednokierunkowa
ul. Cmentarna na odcinku od ul. Nadtorowej do ul. Młynarskiej – wyłączona z ruchu
ul. Cmentarna na odcinku od ul. A. Mickiewicza do ul. Młynarskiej droga jednokierunkowa w kierunku ul. Młynarskiej, zakaz zatrzymywania po prawej stronie, możliwość parkowania po lewej stronie
ul. Nadtorowa prawa strona – wyłączona z ruchu od przejazdu kolejowego do posesji nr 3
ul. Nadtorowa lewa strona – jednokierunkowa w kierunku ul. H. Sienkiewicza, zakaz zatrzymywania po prawej stronie, możliwość parkowania po lewej stronie
ul. Młynarska na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. H. Sienkiweicza – jednokierunkowa, zakaz zatrzymywania po prawej stronie, możliwość parkowania po lewej stronie
ul. A. Mickiewicza – zniesione ograniczenie tonażu pojazdów zakaz zatrzymywania po obu stronach ulicy
Czasowa zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać od godziny 8:00 dnia 30.10.2021 r., do godziny 8:00 dnia 02.11.2021 r.

Zobacz mapkę obok.

red.

powiązane – „Będą nowe usługi dla mieszkańców”

Nowogard

Dewastacja w Wojcieszynie

Nowogard. Zdewastowano ogród przy kościele we wsi pod Nowogardem.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, ktoś samochodem zniszczył ogrodzenie i teren przy świątyni w Wojcieszynie.

Sprawa została zgłoszona na policję. Mieszkańcy wsi proszą o informacje w celu ustalenia sprawców.
Kościół św. Jana Pawła II w Wojcieszynie zbudowano w ubiegłym roku z inicjatywy mieszkańców. A latem tego roku, urządzili oni wokół niego ogród.

red.

powiązane – „Wojcieszyn na antenie”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Choinka i wyścig

Nowogard. W niedzielę będzie rozświetlenie choinki i wyścig kolarski.

Opublikowane

w dniu

Więcej na plakatach.

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Szukają pracowników

Nowogard. Zakład Karny w Nowogardzie pilnie poszukuje kandydatów do służby.

Opublikowane

w dniu

„Witam!

Bardzo proszę o bezpłatne umieszczenie na Państwa portalu ogłoszenia dot. naboru do służby w SW. Od dłuższego czasu borykamy się z brakiem kandydatów. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc!

Uwaga!
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej NR XIX/2021 dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej na terenie podległym Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Szczecinie.

W Zakładzie Karnym w Nowogardzie pilnie potrzebni są kandydaci na stanowiska: strażnik więzienny, młodszy referent/młodszy instruktor działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach, młodszy referent/młodszy instruktor-szef kuchni działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach oraz młodsza pielęgniarka/ młodszy pielęgniarz/ ratownik medyczny

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zatrudnienia!

Z poważaniem,

kpt. Przemysław Sońtka
Rzecznik Prasowy Dyrektora
Zakładu Karnego w Nowogardzie”

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie