Connect with us

Aktualności

Nowogard: klęska SLD w wyborach do rady

Tylko Marcin Wolny, Renata Piwowarczyk, Anna Wiąz i Jolanta Bednarek zostały radnymi SLD. Cała trójka pań jest nowymi radnymi. Starzy towarzysze, w tym Antoni Bielida, radnymi nie będą.

Opublikowane

w dniu

Oto pełen skład rady, obok komitety wyborcze:
Roman Kwiatkowski PSL,Lidia Bogus PiR, Marcin Wolny SLD, Renata Piwowarczyk SLD, Stanisław Saniuk PSL, Marcin Nieradka PiR, Rafał Paśko PSL, Piotr Słomski PiR, Dariusz Kielan WN, Bogusław Dziura PiS, Michał Wiatr – niezależny, Anna Wiąz SLD, Jowita Pawlak PO, Dawid Jurczyk WN, Andrzej Kania WN, Michał Krata PSL, Mirosława Cwajda WN, Bogumił Gała WN, Arkadiusz Ciechanowski WN, Jolanta Bednarek SLD, Michał Bociarski PSL.

6 mandatów WN, 5 mandatów PSL, 4 mandaty SLD, 4 mandaty PIS-PIR, 1 mandat PO, 1 mandat niezależnego Michała Wiatra.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie