Connect with us

Artykuł sponsorowany

Nowe wnętrze, nowa jakość – oddział PKO Banku Polskiego w Nowogardzie zmienił swój adres

Od początku stycznia klienci 1 Oddziału PKO Banku Polskiego w Nowogardzie mogą korzystać z nowoczesnej, cyfrowej przestrzeni pod nowym adresem przy ul. 700-lecia 11B. Placówka w całości mieści się na parterze, co jest dużym ułatwieniem dla rodziców z małymi dziećmi czy osób starszych. Przed wejściem znajduje się podjazd dla wózków, więc osoby z niepełnosprawnościami również nie będą mieć problemu z dostaniem się do oddziału. Nowy adres znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, w pobliżu przystanku autobusowego.

Opublikowane

w dniu

Oddział 1 PKO Banku Polskiego w Nowogardzie to kolejny oddział w Polsce, który w ostatnich miesiącach zmienił lokalizację i został zmodernizowany tak, aby zwiększyć komfort klientów oraz pracowników banku. W ostatnim czasie metamorfozie uległy m.in. oddziały w Nowym Sączu czy Kowalach. Ale nie jest to tylko zmiana lokalu czy przestrzeni. Przede wszystkim, koncentrujemy się na hybrydowym modelu obsługi klienta tak, aby przychodząc do oddziału klient otrzymał wsparcie zarówno sprzedażowe, jak i edukacyjne w zakresie korzystania z kanałów zdalnych. Jest to szczególnie ważne, aby nasi doradcy mogli poświęcić więcej czasu na interakcję z klientem, który naprawdę tego potrzebuje. W naszej strategii na lata 2023-2025 koncentrujemy się między innymi na transformacji oddziałów tak, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby każdej grupy klientów, którzy coraz chętniej korzystają z naszych cyfrowych rozwiązań – podkreśla Tomasz Cemel, dyrektor regionu bankowości detalicznej PKO Banku Polskiego w Szczecinie.

Wnętrze oddziału jest przestronne, nowoczesne i przyjazne. Nie znajdziemy tu tradycyjnych stojaków na ulotki czy plakatów – wszystkie najważniejsze informacje o bieżącym funkcjonowaniu oddziału czy ofercie dla klientów wyświetlane są na ogólnodostępnym ekranie. Istotnym elementem wyposażenia wnętrza, dla każdego rodzica, jest stolik dla dzieci z kolorowankami – to tutaj najmłodsi mogą zająć się zabawą, podczas gdy opiekunowie załatwią sprawę.

Ważną częścią placówki jest stanowisko samoobsługowe, dzięki któremu klient samodzielnie bądź z pomocą doradcy zaloguje się do swojego konta w serwisie internetowym iPKO i sprawdzi m.in. saldo czy historię rachunku. Doradcy wytłumaczą, jak korzystać z nowych technologii przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Nasz oddział działa na lokalnym rynku od 33 lat, jesteśmy na stałe wpisani w historię miasta. Wielu mieszkańców nie wyobraża sobie Nowogardu bez oddziału PKO Banku Polskiego. Cieszy mnie to, że możemy pracować w nowoczesnej, zmodernizowanej przestrzeni. Jestem przekonana, że klienci również doceniają tą zmianę, ponieważ obok profesjonalnej obsługi i produktów zapewniamy im bardziej komfortowe warunki. Ważnym elementem naszej pracy jest edukacja klientów w zakresie korzystania ze zdalnych kanałów dostępu do banku czy przestrzeganie przed zagrożeniami z obszaru cyberbezpieczeństwa. Dzięki takim narzędziom jak stanowisko samoobsługowe jest to łatwiejsze niż dotychczas – podkreśla Patrycja Ziółkowska, dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Nowogardzie.

W oddziale do dyspozycji klientów pozostaje 6 doradców, wspierających klientów w doborze rozwiązań finansowych najlepiej odpowiadających na ich potrzeby indywidualne oraz biznesowe. Oddział obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Obecnie wiele spraw bankowych możemy załatwić sami, bez wizyty w oddziale. Tych procesów, którymi można się zająć w sposób cyfrowy przybywa systematycznie, a banki cały czas pracują nad rozszerzeniem tych możliwości. W PKO Banku Polskim to proste, bezpieczne i wygodne, a jednocześnie pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Np. wpłacając lub wypłacając pieniądze w urządzeniu należącym do banku (bankomat czy wpłatomat) klient PKO Banku Polskiego nie zapłaci prowizji. Sieć urządzeń należących do banku to prawie 3 tys. bankomatów i ponad 1,3 tys. urządzeń z funkcją wpłaty. Właściciele PKO Konta dla Młodych mają darmowe konto, bezpłatne są również wypłaty i wpłaty gotówki ze wszystkich bankomatów PKO w kraju i wypłaty we wszystkich bankomatach na całym świecie. Karta płatnicza, BLIK, płatność zbliżeniowa telefonem, Apple Pay, Google Pay, a na zegarkach Garmin Pay i SwatchPay!. To niektóre możliwości, dzięki którym w wygodny i szybki sposób zapłacimy za zakupy stacjonarne lub internetowe, a środki od razu trafiają na konto odbiorcy.

Kilka pytań do Patrycji Ziółkowskiej, dyrektor 1 Oddziału PKO Banku Polskiego w Nowogardzie:

1. Jaki rodzaj klientów potrzebuje w Pani oddziale szczególnego zaopiekowania?

W naszym oddziale ważny jest każdy klient – niezależnie od wieku, potrzeb czy oczekiwań opiekujemy się każdym w sposób indywidualny i z największym zaangażowaniem. Dla każdego z nas, pracowników, priorytetem jest to, aby klient wyszedł z oddziału zadowolony i skłonny do polecania innym naszego banku i produktów.

2. Z czego jest pani wyjątkowo dumna jako dyrektor oddziału PKO Banku Polskiego?

Wyjątkowo dumna jestem ze swojego zespołu. Pracuje z osobami, które są zaangażowane, kompetentne i zawsze uśmiechnięte. Kieruję się zasadą, którą zaczerpnęłam od swojego przełożonego – moi pracownicy poradzą sobie beze mnie, ale ja bez moich pracowników już nie, dlatego ważna jest dla nas atmosfera w pracy, Jestem też dumna z tego, że szef regionu szczecińskiego zaufał mi i powierzył kierowanie oddziałem w nowej siedzibie w Nowogardzie.

3. Czym oddział jest dla lokalnej społeczności?

Wiele lat temu mieszkałam w Nowogardzie, teraz do niego powróciłam. Odkąd pamiętam PKO Bank Polski zawsze był bankiem pierwszego wyboru, kojarzył się z bezpieczeństwem i stabilnością. Zmiana lokalizacji spowodowała, że klienci postrzegają nas teraz również jako nowoczesny, elastyczny i dostosowujący się do trendów i wymogów społeczeństwa bank, gdzie każdy klient, na każdym etapie swojego życia może liczyć na nasze wsparcie i szeroki wachlarz rozwiązań skrojonych na miarę jego potrzeb.

4. Na czym szczególnie chce się Pani skupić w pracy oddziału w nowej lokalizacji? Jakie obszary chcecie udoskonalać?

W najbliższym czasie planujemy spotkania z dziećmi i młodzieżą szkolną w samym Nowogardzie jak i w pobliskich miejscowościach. Chcemy propagować bezpieczne korzystanie z nowoczesnych technologii, edukować dzieci w temacie pierwszych kroków w finansach. Ponadto chcemy zwiększyć aktywność wśród lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw. Zależy nam na ich rozwoju przy udziale PKO Banku Polskiego. Już wkrótce zorganizujemy event z przedsiębiorcami, aby zapoznać ich z rozwiązaniami PKO Banku Polskiego oraz grupy kapitałowej: PKO Leasing, PKO Faktoring czy PKO Ubezpieczenia.

Artykuł sponsorowany

Jak wybrać rachunek bankowy dostosowany do swoich potrzeb?

Rachunek bankowy, lub inaczej konto osobiste, to podstawowy produkt finansowy, bez którego trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie we współczesnym świecie. Banki wprowadzają do ofert coraz to nowsze rozwiązania, aby maksymalnie sprostać rosnącym wymaganiom swoich odbiorców. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze rachunku bankowego i czy da się otworzyć konto osobiste bez żadnych opłat.

Opublikowane

w dniu

Czy można prowadzić konto bankowe za darmo?

Wiele banków reklamuje swoje produkty finansowe jako darmowe. Warto jednak zwrócić uwagę, że w większości przypadków brak dodatkowych kosztów wymusza na użytkowniku konta spełnienie określonych warunków. Może to być np. wymóg regularnego przekazywania na konto funduszy, wykonywania ustalonej liczby płatności bezgotówkowych czy używania bankowości elektronicznej.

Aby upewnić się co do kosztów prowadzenia rachunku, prześledź dokładnie tabelę opłat i prowizji oraz regulamin. Dzięki temu zyskasz pewność co do wydatków i upewnisz się, czy jesteś w stanie spełnić warunki stawiane przez bank.

Czym jest subkonto oszczędnościowe?

Banki w ramach rachunku osobistego bardzo często zapewniają dostęp do subkonta oszczędnościowego z wariantami wspomagającymi odkładanie pieniędzy. Mowa tu np. o automatycznym przelewaniu określonej kwoty lub procentu z każdej transakcji bezgotówkowej na konto oszczędnościowe. Bardzo popularna jest również usługa zaokrąglania wartości transakcji do ustalonej sumy i odkładania różnicy.

Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na wariant 5 zł, to przy płatności 15,56 zł kartą debetową za zakupy, na Twoje subkonto trafi 4,44 zł.

Jeśli chcesz otworzyć rachunek bankowy i jednocześnie odłożyć nieco gotówki, znajdź najlepsze konta oszczędnościowe na finanse.rankomat.pl.

Czy bankowość elektroniczna jest ważna?

Bankowość elektroniczna umożliwia swobodne zarządzanie kontem bankowym z poziomu komputera lub smartfona. Jest bardzo pomocna w racjonalnym zarządzaniu własnym budżetem. Pozwala na sprawdzenie ilości środków na koncie, zweryfikowanie historii transakcji bezgotówkowych czy wypłatę gotówki. Ponadto coraz więcej banków zapewnia możliwość automatycznego przypisywania poszczególnych wydatków do konkretnych kategorii, takich jak np. wydatki podstawowe, transport czy usługi.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze rachunku bankowego?

Obecnie konto bankowe jest niemal niezbędne do zarządzania domowym budżetem. Umożliwia płacenie za zakupy stacjonarne i internetowe, otrzymywanie wypłaty z pracy czy regulowanie zobowiązań finansowych. Ponadto rachunek osobisty pozwala zautomatyzować planowanie i kontrolowanie bieżących wydatków.

Banki komercyjne proponują coraz atrakcyjniejsze oferty, przez co konta bankowe jeszcze bardziej się upowszechniają. Poszczególne warianty różnią się między sobą rodzajem opłat za prowadzenie rachunku, funkcjonalnością czy warunkami utworzenia.

Opłaty i prowizje

Podczas wyboru banku, w którym otworzy się rachunek bankowy, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na koszty jego prowadzenia. Weź pod uwagę wysokość opłat za kartę debetową, przelewy krajowe i zagraniczne czy wypłacanie gotówki w bankomatach. Spore znaczenie ma również wysokość oprocentowania zgromadzonych środków. Niestety, ale w przypadku kont osobistych przeważnie jest ono niskie lub zerowe.

Dodatkowe funkcje

Banki oferują klientom różne opcjonalne funkcje, które mają ułatwić korzystanie z konta. Wśród docenianych przez odbiorców rozwiązań warto wymienić możliwość otwarcia konta walutowego, programy lojalnościowe czy usługę „smart saver”. Dla wielu osób przy wyborze konta osobistego duże znaczenie mają również dostępność sieci bankomatów, a także przejrzystość aplikacji mobilnej.

Stosowane zabezpieczenia

Banki wykorzystują wieloetapowe i bardzo zaawansowane zabezpieczenia, aby maksymalnie obniżyć ryzyko uzyskania dostępu do konta klienta przez osoby trzecie. Do często wykorzystywanych środków bezpieczeństwa należy m.in. weryfikacja dwuetapowa, powiadomienia sms lub email o przeprowadzanych transakcjach czy maskowanie hasła.

Opinie klientów

Przed otwarciem konta warto zapytać znajomych o polecenie dobrego banku do prowadzenia rachunku osobistego. Dzięki temu zyskasz szersze spojrzenie na oferowane aktualnie usługi finansowe. Możesz też skorzystać z rekomendacji znajdujących się w internecie lub sprawdzić ranking kont bankowych. Takie przejrzyste zestawienie kilkunastu propozycji pomoże Ci lepiej zorientować się w podstawowych parametrach rachunków osobistych.

– Artykuł sponsorowany

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Żyrandol do przedpokoju – jak wybrać?

Oświetlenie to z pewnością jedno z najważniejszych elementów wykończenia pomieszczeń. Nowe lampy wybieramy podczas remontów i aranżacji wnętrz, mając na uwadze swoje oczekiwania oraz wystrój otoczenia. Na uznanie zasługują modne żyrandole, które znajdują zastosowanie w wielu wnętrzach. Można je zamontować zarówno w sypialni, jak też w przedpokoju, jadalni i salonie. Wybór nie zawsze jest prosty, dlatego już teraz sprawdźmy, jak wybrać idealny żyrandol do salonu! Pamiętajmy o tym, że szeroka oferta producentów może nas przyprawić o zawroty głowy. Gdzie kupić żyrandol do domu? O czym pamiętać podczas zakupu? Dlaczego warto stawiać na modne żyrandole?

Opublikowane

w dniu

Efektowne żyrandole

Okazuje się, że żyrandole są jednymi z najbardziej cenionych rodzajów oświetlenia w polskich domach. Stylowy żyrandol do przedpokoju zazwyczaj zawiera od jednego do kilku punktów świetlnych i jest montowany do sufitu. Ma on za zadanie oświetlać całe wnętrze, gdyż stanowi główne źródło oświetlenia. Dawniej ten rodzaj lampy kojarzył się z pięknymi, pałacowymi wnętrzami. W tamtych czasach zazwyczaj wybierany były wersje kryształowe, odznaczające się elegancją. Aktualnie jednak żyrandole stały się niezwykle popularne w naszych  gospodarstwach domowych. Jest to związane z ich ponadczasowością i wyjątkowym designem, który zachwyca nawet najbardziej wymagające osoby. Producenci starają się na każdym kroku sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego bez przerwy powstają coraz nowsze modele lamp. Oświetlenie to może prezentować się niczym arcydzieło, które doskonale podkreśla charakter otoczenia! Nowoczesny żyrandol do salonu powinien pasować do aranżacji wnętrza i go nie przytłaczać. 

Jak dokonać wyboru?

Jak wybrać modne i stylowe żyrandole? Podczas doboru warto zwracać uwagę na:

  • Unikalny design lamp
  • Przystępne ceny
  • Znane i cenione marki
  • Łatwą dostępność
  • Bardzo dobrą jakość wykonania
  • Dopasowanie żyrandola do aranżacji wnętrza
  • Funkcjonalność
  • Elegancję i styl
  • Potrzeby domowników

Jeśli zadbamy o każdą z tych kwestii, uzyskamy pewność, że wybrany żyrandol do salonu będzie nam służył bez zarzutu przez długie lata. To lampa efektowna i ponadczasowa, która wzbudza zainteresowanie każdego klienta. Poszukując głównego źródła światła do danego pomieszczenia, nie zapominajmy o żyrandolach! Do nich oczywiście dobrać można także inne, dodatkowe oświetlenie, tak aby zachować komfort w domowym zaciszu. Nie bez znaczenia jest to, że światło może przekładać się na nasze samopoczucie oraz jakość wykonywanej pracy lub odpoczynku. 

Gdzie kupić żyrandol?

Gdzie można znaleźć niezawodne żyrandole w atrakcyjnych cenach? Z pomocą przychodzi APDmarket – jest to sklep internetowy, który na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klientów. W tym miejscu zakupimy różnorodne źródła światła do każdego wnętrza, ciesząc się szerokim asortymentem i dobrą jakością. W razie wątpliwości zawsze można skorzystać z pomocy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Jak widać, żyrandole są dostępne na wyciągnięcie ręki. 

– Artykuł sponsorowany

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Mediacja to inne metoda rozwiązywania sporów

W większości przypadków strony, które nie mogą dojść do porozumienia na własną rękę, zwracają się do mediatorów o rozwiązanie sporu. Mediatorami są zwykle prawnicy lub pracownicy socjalni, którzy przeszli specjalne szkolenie w zakresie mediacji. Zbliżają skonfliktowane strony i inspirują do poszukiwania własnych rozwiązań. Obie strony muszą zgodzić się na mediację w dyskusji, aby obie strony mogły uzyskać pomoc, której potrzebują.

Opublikowane

w dniu

Mediacja jest zwykle skuteczniejsza niż inne metody

Ponieważ obie strony zgadzają się wziąć udział przed rozpoczęciem dyskusji. Ponadto mediator jest zwykle neutralną stroną trzecią, bez uprzedzeń wobec żadnej ze stron. W przypadku zastosowania tej metody obie strony muszą wyrazić zgodę na mediację. Mogą uzgodnić, kiedy i gdzie prowadzić dyskusje z zaufanym moderatorem. Mediator pomaga obu stronom zrozumieć inne https://interesy-w-polsce.pl/category/inne/ ich punkty widzenia i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Mediacji może nauczyć się każdy, kto podejmie wysiłek.

Kluczowe korzyści z mediacji

Chodzi o pomaganie ludziom w rozwiązywaniu sporów bez chodzenia do sądu i płacenia prawnikom. Mediatorem jest zwykle prawnik lub pracownik socjalny z doświadczeniem mediacyjnym, więc obie strony czują się komfortowo. Działają jako bezstronni facylitatorzy, pomagając obu stronom spotkać się i znaleźć wspólny język. Strony mogą również ustalić wytyczne do dyskusji. Na przykład, kiedy zrobić sobie przerwę i ile czasu na scenie powinien mieć każdy mówca. Po uzgodnieniu z mediatorem i omówieniu szczegółów obie strony mogą czuć się pewnie, rozmawiając na trudne tematy, także z innymi osobami. W zależności od ustaleń podjętych w trakcie mediacji strony mogą spotykać się osobiście lub telefonicznie. Spotkania mogą odbywać się również za pośrednictwem wiadomości tekstowych i wiadomości e-mail i mogą odbywać się praktycznie w dowolnym miejscu w kraju o każdej porze dnia i nocy. Spotkania trwają od jednej godziny do trzech pełnych dni, w zależności od tego, czego chce i potrzebuje każda ze stron. Podczas spotkania każda ze stron omówi swoje problemy i możliwe rozwiązania, a także dostarczy dokumenty, filmy, nagrania audio i inne dodatkowe materiały związane z problemem.

Mediacja to alternatywa, czyli inne metoda rozwiązywania sporów

Rozwiązuj spory bez wchodzenia do sądu i płacenia prawnikom. Obie strony muszą wyrazić zgodę na skorzystanie z arbitrażu, jeśli nie mogą dojść do porozumienia samodzielnie. Mediatorzy pomagają im wspólnie rozwiązywać spory, co często sprawia, że czują się swobodniej w konfrontacji z korporacjami, rządami, szefami i innymi autorytetami.

– Artykuł sponsorowany

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie