Connect with us

Goleniów

Nowa droga w Niewiadowie

Goleniów. Przebudowa drogi powiatowej Niewiadowo – Żółwia Błoć zakończona.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje starostwo powiatowe, zakończono kolejny etap inwestycji pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4133Z Łoźnica-Żółwia Błoć na odcinku Niewiadowo – Żółwia Błoć wraz z budową ciągów pieszo-rowerowych”.
Przebudowano łącznie ponad 8 kilometrów drogi (cztery etapy), która w okresie wakacyjnym pełni również funkcję alternatywnej trasy nad morze.
W ramach VI etapu zadania wykonano nową, 400-metrową nawierzchnię jezdni w miejscowości Niewiadowo oraz wybudowano chodniki, pobocza i zjazdy na nieruchomości przyległe oraz przebudowano przepust pod drogą. Wartość IV etapu tego zadania wyniosła 1.505.222,46 zł.

red.

powiązane – „Droga odebrana”

Goleniów

Gmina szuka sekretarza

Goleniów. Do końca przyszłego tygodnia trwa nabór na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, dotychczasowy sekretarz Arkadiusz Sell, wrócił na stanowisko wcześniej zajmowane – kierownika Biura Rady Miejskiej.

red.

powiązane – „Kto komu podlega”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Protestu nie będzie.

Goleniów. Sąd Apelacyjny w Szczecinie w dniu 19.07.2024 r. zmienił postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 17.07.2024 r. i oddalił odwołanie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zgromadzenie planowane na sobotę 20.07.2024 r. nie odbędzie się. Wszystkie wcześniejsze informacje i zalecenia dotyczące zmian w organizacji ruchu są zatem nieaktualne.

red.

powiązane – „W sobotę utrudnienia”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

W sobotę utrudnienia

Goleniów. W sobotę 20 lipca 2024, w godzinach 7:30-14:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na odcinku trasy S3 w kierunku Świnoujścia.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od zjazdu na węźle Goleniów Południe, do pasa wyjazdowego na węźle Goleniów Południe planowany będzie protest przewoźników.

Burmistrz wydała decyzję zakazującą dla tego zgromadzenia, jednak wnioskodawca – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych – odwołał się do sądu okręgowego i decyzja burmistrza została uchylona. Burmistrz korzystając z przysługującego prawa będzie składał zażalenie na decyzję sądu w tej sprawie.

red.

powiązane – „Zmiana organizacji ruchu”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie