Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Niepokonani – spełnione marzenia

Grudniowe koncerty organizowane przez Stowarzyszenie Niepokonani od początku gromadzą pełną widownię. Nie inaczej było i w piątkowe popołudnie, kiedy Niepokonani w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków wystąpili po raz dziesiąty.

Opublikowane

w dniu

Jubileuszowy koncert zatytułowany był „To, co ważne…” i był swego rodzaju podsumowaniem dotychczasowych. Zaczęto, po raz pierwszy, piosenką „Niepokonani” z repertuaru Perfectu, co – jak powiedziała prowadząca koncert Marzanna Gąsior – było spełnieniem jej marzeń. Ale nie tylko jej marzenia tego wieczoru spełnione zostały, bo po uśmiechniętych twarzach i żywiołowym zachowaniu na scenie podopiecznych stowarzyszenia było widać, jak wielką radość sprawia im wyjście na prawdziwą scenę i zaśpiewania dla dużej publiczności. Niepełnosprawnym wykonawcom towarzyszyli muzycy „Jesiennych” oraz znani goleniowscy wokaliści, m. innymi Asia Stanuch, Hubert Biczkowski, Marcin Styczyński czy Patryk Bednarski.

Koncertowi towarzyszył kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie