Connect with us

Aktualności

Niepokonani – spełnione marzenia

Grudniowe koncerty organizowane przez Stowarzyszenie Niepokonani od początku gromadzą pełną widownię. Nie inaczej było i w piątkowe popołudnie, kiedy Niepokonani w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków wystąpili po raz dziesiąty.

Opublikowane

w dniu

Jubileuszowy koncert zatytułowany był „To, co ważne…” i był swego rodzaju podsumowaniem dotychczasowych. Zaczęto, po raz pierwszy, piosenką „Niepokonani” z repertuaru Perfectu, co – jak powiedziała prowadząca koncert Marzanna Gąsior – było spełnieniem jej marzeń. Ale nie tylko jej marzenia tego wieczoru spełnione zostały, bo po uśmiechniętych twarzach i żywiołowym zachowaniu na scenie podopiecznych stowarzyszenia było widać, jak wielką radość sprawia im wyjście na prawdziwą scenę i zaśpiewania dla dużej publiczności. Niepełnosprawnym wykonawcom towarzyszyli muzycy „Jesiennych” oraz znani goleniowscy wokaliści, m. innymi Asia Stanuch, Hubert Biczkowski, Marcin Styczyński czy Patryk Bednarski.

Koncertowi towarzyszył kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie