Connect with us

Aktualności

Nie trzeba utrudniać jeszcze bardziej

„Chciałbym poprosić redakcję Gazety Goleniowskiej o interwencję i zwrócenie uwagi kierowcom z ograniczoną wyobraźnią, na to w jakich miejscach wolno parkować, a w jakich się nie powinno”, pisze w mailu do redakcji jeden z naszych Czytelników.

Opublikowane

w dniu

"Rozumiem, że remont dróg jest uciążliwą sytuacją dla mieszkańców, ale nie trzeba tego utrudniać jeszcze bardziej. Sytuacja, którą przedstawia zdjęcie w załączniku, nie jest odosobniona – około godziny wcześniej też musiałem prosić o umożliwienie wjazdu do garażu. Poza tym nie tylko firma MET-INSTAL zastawia garaże w taki sposób, ostatnio podobne zdarzenia mają miejsce coraz częściej. To są garaże, a ich właściciele powinni mieć możliwość korzystania z nich wg. własnych potrzeb, a nie być zdani na łaskę osób trzecich. Nawet nie chcę myśleć, co by się stało, gdyby sytuacja była naprawdę wyjątkowa, a każda sekunda na wagę złota. Mam nadzieję, że za sprawą Gazety Goleniowskiej sytuacja się poprawi i nie będzie konieczne szukanie bardziej nieprzyjemnych rozwiązań", czytamy w mailu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie