Connect with us

Aktualności

Nie jestem typem polityka wiecowego

Funkcjonowanie w ugrupowaniu politycznym takim jak platforma jest trudne. Ponosi się bowiem odpowiedzialność za grupę ludzi, która nie składa się z aniołów i nie jest jednorodna. Także żarliwe wystąpienia w walce politycznej to nie jest moja retoryka. Ja raczej podchodzę do swojego funkcjonowania w partii bez przesadnego obnoszenia się ze znaczkiem PO, ale też się go nie wstydzę. Nie jestem typem polityka wiecowego, bo tacy zazwyczaj porywają tłum atakiem w „Onych”. A ja w takim atakowaniu nie jestem najlepszy”, mówi marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Opublikowane

w dniu

"Chyba ci, którzy mnie znają, wiedzą, że taki jestem. Nie buduję swojej kariery na krzywdzie innych. Staram się do polityki wnosić coś swojego, pozytywnego. O sobie trudno się rozmawia i trudno samego siebie oceniać. Nie mam speców od wizerunku i piaru. Mam panią rzecznik prasową, z którą konsultuję część swoich wystąpień. Nawet namówiony podczas kampanii wyborczej do zaistnienia na Facebooku, z oporami ale się jednak świadomie zgodziłem. Co zresztą spotkało się z uwagami żony, że dzieciom to ograniczamy i odradzamy, a ja tu się zaczynam prezentować. No i jestem w rozterce – iść z wymogami czasu, czy przekonaniami? Tak czy inaczej, mam na „Fejsie” dwa profile: prywatny i oficjalny. Po tym jak ten drugi prowadził mój asystent, zdecydowałem, że muszę to jednak robić sam, żeby to nie była taka propagandówka. Tak że generalnie, to co widać z mojej działalności publicznej, to jestem ja, a nie medialna kreacja", twierdzi O. Geblewicz.

Pełen tekst rozmowy w dzisiejszym, świątecznym wydaniu "Gazety Goleniowskiej".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie