Connect with us
  • https://fabryka-energii.eu/instalacjefotowoltaiczne/

Artykuł sponsorowany

Nie ciągnie mnie do dużego miasta. Tu mogę prowadzić swój biznes.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Tysiące przedsiębiorców w całej Polsce zaufało już Żabce i zostało franczyzobiorcamisieci – w naszym województwie sklepy pod jej szyldem prowadzi już kilkaset osób. Skorzystali oni z możliwości poprowadzenia własnego biznesu przy niewielkim wkładzie własnym, z gwarantowanym przychodem podstawowym miesięcznie w wysokości 16 tys. przez pierwszy rok działalności, placówką gotową na przyjęcie klientów i pełnym wsparciem partnera. Dzięki franczyzie mogą rozwijać i osiągać satysfakcjonujące wyniki finansowe na lokalnych rynkach, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w branży. Sieć daje szansę kolejnym przedsiębiorcom na wspólny sukces, poszukując nowych franczyzobiorców w naszym regionie.

Nowi franczyzobiorcy Żabki wnoszą wkład własny w wysokości 5 tys. zł, który pokrywa m.in. koszt zakupu kasy fiskalnej oraz koncesji.W zamian sieć gwarantuje im przychód w wysokości 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok prowadzenia działalności oraz w pełni wyposażony i zatowarowany sklep pod znanym szyldem. Jednocześnie nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia w handlu, ponieważ to Żabka zapewnia właściwe przygotowanie kandydata do objęcia nowych obowiązków, oferując mu pakiet szkoleń wprowadzających, a w trakcie współpracy możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach kursów na dedykowanej platformie e-learningowej. Sieć ponadto udostępnia franczyzobiorcom swój know-how, pełne zaplecze marketingowe oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która pozwala zdalnie kierować procesami w sklepie. Franczyzodawca wspiera współpracujących przedsiębiorców niemal w każdym obszarze funkcjonowania, m.in. poprzez dedykowane im Centrum Wsparcia Franczyzobiorców oraz stałą pomoc ze strony partnera ds. sprzedaży.

Jedną z osób, które zaufały Żabce i prowadzą swój sklep w naszym regionie jest Monika Siwek, związana z siecią od pięciu lat. Z satysfakcją kieruje placówką w Goleniowie i przekonuje, że to biznes, który może się udać niemal każdemu.

Jak zaczęła się Pani współpraca z Żabką?

Zanim zdecydowałam się na otworzenie własnego biznesu byłam związana z branżą gastronomiczną oraz ubezpieczeniową. Wiedziałam, na czym polega zarządzanie personelem i troska o powodzenie interesu, ponieważ byłam odpowiedzialna za kierowanie punktu, w którym sprzedawaliśmy kebab. Szukałam jednak pomysłu na siebie, bo wiedziałam, że nie nadaję się do tego, by pracować dla kogoś przez resztę życia. Znajoma opowiedziała mi o franczyzie z Żabką i muszę przyznać, że początkowo podchodziłam do tego pomysłu z rezerwą, miałam pewne obawy. Jednak postanowiłam nie pozbawiać siebie szansy na własny biznes, zgłębiłam temat, zdecydowałam się i tak oto pięć lat później wciąż jestem franczyobiorczynią sieć, zadowoloną ze swojego zajęcia.

Co było dla Pani ważne w decyzji o otwarciu sklepu z Żabką?

Sieć nie wymaga dużego wkładu własnego, jest to tak naprawdę biznes dla każdego, choć osobiście uważam, ze dla każdego, kto posiada określone cechy – wykształcenie czy doświadczenie nie są konieczne, ale zapał do tego zajęcia z pewnością. Żabka zapewnia gotowy sklep i liczne szkolenia, zatem wdrożenie się w obowiązki zależy tylko od chęci kandydata. Można powiedzieć, że franczyzodawca daje nam do ręki wędkę, a tylko od nas zależy, co tak naprawdę z nią zrobimy. Osobiście oddałam się w pełni nowemu zajęciu, czego efekty widać obecnie i które mnie bardzo cieszą.

Czy jak wiele osób z okolicy nie myślała Pani o wyjeździe do Szczecina w poszukiwaniu zajęcia?

Okoliczni klienci znają mnie, a ja ich. Wiedzą, jakiego asortymentu spodziewać się w moim sklepie, mogę dostosować zamówienia towaru do tego, co faktycznie cieszy się u nas popularnością. Kupujący doceniają porządek i czystość w mojej placówce, a także przyjazną obsługę – skompletowanie załogi, na której można polegać to spore wyzwanie, więc tym bardziej jestem z moich pracowników dumna. Można powiedzieć, że wszyscy mamy tutaj dobrosąsiedzkie relacje, zatem nie ciągnie mnie, by szukać szczęścia gdzieś indziej.

Co szczególnie docenia Pani we współpracy z siecią?

Na przestrzeni tych pięciu lat działalności w sieci widzę, jak dynamicznie się ona rozwija. Przede wszystkim zmiana wnętrza sklepów taka jak nowe meble, asortyment, logo wpłynęły bardzo pozytywnie na ich odbiór w oczach klientów, którym możemy zaoferować jeszcze więcej – np. przekąski i kawę w strefie Żabka Café, czy usługi dodatkowe. Żabka cały czas stara się maksymalnie ułatwić nam prowadzenie placówek prowadzając szereg udogodnień – wszelki zmiany w obszarze logistyki, czy nowoczesne narzędzia, jak aplikacja Cyberstore sprawiają, że sprawniej mogę kierować swoim sklepem.

Co powiedziałaby Pani osobom szukającym swojej drogi zawodowej lub rozważającym otwarcie sklepu pod szyldem Żabka?

To szansa na naprawdę satysfakcjonujący biznes, który przynosi naprawdę zadowalające przychody, ale który wymaga zaangażowania i poświęcenia czasu. Nic nie dzieje się samo, szczególnie na początku trzeba włożyć w to przedsięwzięcie dużo chęci, by dobrze zrozumieć ten biznes i nauczyć się nim zarządzać. Uważam jednak, że jeśli ktoś naprawdę chce poprowadzić coś swojego, Żabka daje do tego świetną okazję.

Jeśli chciałbyś poprowadź swój sklep Żabka w Goleniowie lub okolicy, dowiedz się więcej na: www.franczyza.zabka.pl oraz www.5000powodow.pl

Artykuł sponsorowany

Słuchawki bezprzewodowe – jakie warto kupić i dlaczego? Sprawdź!

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Popularność słuchawek bezprzewodowych w ostatnim czasie znacząco wzrosła. Wszystko dlatego, że łączą one w sobie to, co najważniejsze w słuchawkach – wysoką jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Na rynku pojawia się coraz więcej modeli słuchawek w różnych wariantach cenowych. Pojawia się więc pytanie, czy najlepsze słuchawki bezprzewodowe to te najdroższe? Przeczytaj nasz artykuł do końca, a znajdziesz na nie odpowiedź.
  Słuchawki bezprzewodowe – jaki rodzaj transmisji będzie najlepszy?
 
Bez względu na to, z jakim sprzętem będziesz parować słuchawki, podczas ich zakupu w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na typ transmisji. Okazuje się bowiem, że nie wszystkie słuchawki bezprzewodowe (duży wybór tutaj http://: morele.net/kategoria/sluchawki-bezprzewodowe-458/,,,,,105,,,0,,,,/1/) działają na tej samej zasadzie.
Przesył danych bez użycia kabla możliwy jest dzięki różnym technologiom. W sprzedaży dostępne są słuchawki:
•   radiowe – słuchawki tego typu do przesyłu danych wykorzystują fale radiowe o częstotliwości 2,4 GHz. Zapewniają czysty dźwięk i zasięg do 100 m;
•   Bluetooth – najpopularniejszy typ transmisji ze względu wygodę użytkowania tego rodzaju słuchawek (łatwo je sparować z każdym urządzeniem). Minusem jest mały zasięg.
 
Jakimi parametrami powinny cechować się dobre słuchawki?
 
Jakość dźwięku zależy od parametrów technicznych słuchawek. Dlatego poświęć trochę czasu na ich przeanalizowanie.
 
Częstotliwość słuchawek
 
W przypadku słuchawek istotne jest pasmo przenoszenia wskazujące na obsługiwany przez nie zakres częstotliwości. Najczęściej spotykany zakres to 20 Hz – 20 000 Hz, czyli pełny zakres słyszalności dla ludzkiego ucha. Na rynku dostępne są słuchawki o częstotliwości zarówno poniżej, jak i powyżej wskazanych wartości, dzięki którym bardziej można poczuć „głębię” dźwięku.
 
Impedancja słuchawek

Parametr ten jest wyrażany w Ohmach (Ohm). Słuchawki dedykowane dla smartfonów czy laptopów mają impedancję rzędu 30 Ohm. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych słuchawek, postaw na słuchawki z impedancją ok. 300 Ohm. Pamiętaj jednak, że takie słuchawki do działania wymagają dodatkowego wzmacniacza i nie nadają się do słuchania muzyki z telefonu
 
Dynamika słuchawek
 
Informuje o różnicy w głośności między dźwiękami cichymi i głośnymi i jest wyrażana w decybelach. Im większa wartość, tym wierniejsze odwzorowanie określonego dźwięku bez potrzeby regulowania głośności. Ten parametr będzie dla Ciebie najważniejszy, jeśli nowe słuchawki mają Ci służyć przede wszystkim do słuchania muzyki.

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – dlaczego bez tego nie osiągniesz sukcesu?

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Przedsiębiorcy zajmujący się e-commerce, ale także osoby działające w wielu innych branżach, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów. Bez profesjonalnego SEO nawet najnowocześniejsza witryna internetowa będzie pomijana przez użytkowników. Dlatego też każdy właściciel biznesu, który ma swoje miejsce w sieci, powinien zrozumieć, czym jest SEO, jak działa i jaki potencjał drzemie w dobrze zaprojektowanej strategii pozycjonowania.

SEO – na czym polega?

Tajemniczy skrót SEO (search engine optimization) oznacza optymalizację stron lub sklepów pod kątem wyszukiwarek. Obejmuje m.in. zestaw działań, służących poprawie funkcjonowania i użytkowania witryny internetowej, tak aby mogła ona osiągać wyższe pozycje w organicznych wynikach np. Google. Jest to zazwyczaj proces długotrwały, który opiera się na dwóch najważniejszych zdaniach.
Pierwsze z nich polega na zrozumieniu, czego użytkownicy szukają w internecie, aby można było tworzyć wysokiej jakości treści, spełniające ich oczekiwania. Drugim jest budowa lub aktualizacja witryny internetowej, którą wyszukiwarki mogą znaleźć, zaindeksować i zrozumieć jej zawartość. Warto zauważyć, że przestrzeganie dobrych praktyk SEO stanowi świetny sposób na podniesienie jakości strony WWW, czyniąc ją przyjazną dla użytkownika, szybszą i łatwiejszą w nawigacji.

Dlaczego skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów jest tak ważne?

Na współczesnym, bardzo konkurencyjnym rynku, marketing SEO stanowi niezwykle istotny obszar działalności biznesowej. Wyszukiwarki obsługują każdego dnia miliony użytkowników, poszukujących odpowiedzi na tysiące pytań lub rozwiązań najróżniejszych problemów. W odpowiedzi na te potrzeby każdy blog, strona czy sklep internetowy, właściwe wykorzystujący pozycjonowanie, może zyskać mnóstwo bezpłatnego ruchu, co przekłada się na nowych klientów i wzrost zysków.

Większość użytkowników sieci jest zazwyczaj skłonna do kliknięcia jednego z pierwszych trzech wyników wyszukiwarki, pomijając przy tym niżej notowane pozycje. Dlatego też umieszczenie witryny internetowej na jak najwyższym miejscu w rankingu Google powinno być celem każdego biznesu online. Wprowadzając stronę lub sklep na pierwsze pozycje wyników, można łatwo wyprzedzić konkurencję. Jeśli dwie witryny sprzedają to samo, odpowiednio pozycjonowana strona ma większe szanse na zdobycie nowych klientów i zanotowanie wzrostu sprzedaży.

Nie tylko ruch na stronie – jakie jeszcze korzyści zapewnia pozycjonowanie?

Użytkownicy ufają wyszukiwarkom, a obecność na najwyższych pozycjach dla słów kluczowych, których szuka użytkownik, zwiększa wiarygodność danego sklepu. Pomaga również budować profesjonalny wizerunek marki. Nie można zapomnieć o tym, że dobre praktyki, obejmujące pozycjonowanie stron i sklepów, poprawiają komfort użytkowania, a także użyteczność witryny internetowej. Strona ładuje się szybciej, świetnie wygląda na każdym urządzeniu czy ekranie, a atrakcyjne treści są prezentowane w sposób bardzo uporządkowany, co ułatwia ich odbiór.

Profesjonalna i skuteczna strategia SEO może dla wielu przedsiębiorców stanowić spore wyzwanie. Warto w takim przypadku zaufać specjalistom i wybrać agencję, która zajmie się pozycjonowaniem strony lub sklepu internetowego.

Artykuł przygotowany we współpracy z Grupa Tipmedia

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Pełen komfort w korzystnej cenie

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Obojętne czy chodzi o delegacje służbową czy urlop, wynajęcie samochodu może okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem. Najczęściej samochody z wypożyczalni służą nam jako samochody zastępcze, gdy nasze auto czeka na naprawę po kolizji, wypadku, a my musimy się przemieszczać samochodem. Nie tylko z tego powodu korzystamy z wypożyczalni. Przylot samolotem w dane miejsce to kolejny z powodów, dla których sięgamy po ofertę wypożyczalni. Dzięki niej możemy kontynuować podroż nie będąc zależnym od komunikacji publicznej czy taksówek.

Nie zwlekaj, wypożycz auto
potrzeba pożyczenia samochodu może wynikać z różnych sytuacji, również tych mniej oczywistych. Do takich należy chęć wybrania się w daleką podroż samochodem, kiedy sami dysponujemy samochodem o niepewnym stanie technicznym i słabych osiągach. Również chęć podróży w więcej osób może rodzic potrzebę wypożyczenia bardziej przestrzennego samochodu gwarantującego komfort podróży. Prócz samochodów osobowych należy zwrócić uwagę na możliwość wynajmu samochodów dostawczych i ciężarowych. Przydają się nam one zwłaszcza podczas transportu większych przedmiotów, które do naszego samochodu nie są możliwe do spakowania. W końcu samochody wypożyczamy także dla przyjemności jak przejażdżka kabrioletem czy limuzyną, bądź jako samochód do ślubu.

W kraju i za granicą
Wypożyczalnie samochodów funkcjonują na całym świecie. Wiele z nich należy do sieci wypożyczalni, której oddziały znajdziemy w większości państw świata. Wypożyczalnie te są pewne co do warunków usługi, ewentualnej reklamacji, obsługi itp. Jeśli planujemy wynajęcie samochodu za granicą możemy wypełnić wszelkie formalności w oddziale polskim, w języku polskim po czym zgłosić się jedynie po samochód w docelowej lokalizacji. Wybierając wypożyczalnię lokalną, o mniejszym zasięgu musimy zdać się na znajomość obcego języku, lub też komunikacje w języku angielskim. Zwykle wypożyczalnie samochodów są przygotowane na wynajem samochodów obcokrajowcom, co za tym idzie dogadanie się w języku angielskim nie stanowi problemu. Problem może za to stanowić regulamin spisany zawiłym celowo językiem po angielsku. Jego akceptacja jest niezbędna, zaś dochodzenie swoich praw w razie wystąpienia problemu z wypożyczalnia może nastręczać problemu. Musimy się z tym liczyć zawierając umowę wynajmu za granicą.
W przypadku wypożyczalni krajowych warto kierować się opinia i renomą wypożyczalni jaka poznać można przeszukując internet, rozmawiając ze znajomymi. Bezwzględnie warto wybierać te wypożyczalnie które są cenione na rynku za jakość i wysokie standardy obsługi klienta. Takich punktów na mapie Polski nie brakuje, nie muszą być to duże wypożyczalnie, bywa żet o właśnie biznesy prowadzone rodzinnie, w małych miejscowościach odznaczają się wyjątkową ofertą godną polecenia.

Artykuł powstał przy współpracy partnera goleniowska.com

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie