Connect with us

Artykuł sponsorowany

Nie ciągnie mnie do dużego miasta. Tu mogę prowadzić swój biznes.

Opublikowane

w dniu

Tysiące przedsiębiorców w całej Polsce zaufało już Żabce i zostało franczyzobiorcamisieci – w naszym województwie sklepy pod jej szyldem prowadzi już kilkaset osób. Skorzystali oni z możliwości poprowadzenia własnego biznesu przy niewielkim wkładzie własnym, z gwarantowanym przychodem podstawowym miesięcznie w wysokości 16 tys. przez pierwszy rok działalności, placówką gotową na przyjęcie klientów i pełnym wsparciem partnera. Dzięki franczyzie mogą rozwijać i osiągać satysfakcjonujące wyniki finansowe na lokalnych rynkach, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w branży. Sieć daje szansę kolejnym przedsiębiorcom na wspólny sukces, poszukując nowych franczyzobiorców w naszym regionie.

Nowi franczyzobiorcy Żabki wnoszą wkład własny w wysokości 5 tys. zł, który pokrywa m.in. koszt zakupu kasy fiskalnej oraz koncesji.W zamian sieć gwarantuje im przychód w wysokości 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok prowadzenia działalności oraz w pełni wyposażony i zatowarowany sklep pod znanym szyldem. Jednocześnie nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia w handlu, ponieważ to Żabka zapewnia właściwe przygotowanie kandydata do objęcia nowych obowiązków, oferując mu pakiet szkoleń wprowadzających, a w trakcie współpracy możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach kursów na dedykowanej platformie e-learningowej. Sieć ponadto udostępnia franczyzobiorcom swój know-how, pełne zaplecze marketingowe oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która pozwala zdalnie kierować procesami w sklepie. Franczyzodawca wspiera współpracujących przedsiębiorców niemal w każdym obszarze funkcjonowania, m.in. poprzez dedykowane im Centrum Wsparcia Franczyzobiorców oraz stałą pomoc ze strony partnera ds. sprzedaży.

Jedną z osób, które zaufały Żabce i prowadzą swój sklep w naszym regionie jest Monika Siwek, związana z siecią od pięciu lat. Z satysfakcją kieruje placówką w Goleniowie i przekonuje, że to biznes, który może się udać niemal każdemu.

Jak zaczęła się Pani współpraca z Żabką?

Zanim zdecydowałam się na otworzenie własnego biznesu byłam związana z branżą gastronomiczną oraz ubezpieczeniową. Wiedziałam, na czym polega zarządzanie personelem i troska o powodzenie interesu, ponieważ byłam odpowiedzialna za kierowanie punktu, w którym sprzedawaliśmy kebab. Szukałam jednak pomysłu na siebie, bo wiedziałam, że nie nadaję się do tego, by pracować dla kogoś przez resztę życia. Znajoma opowiedziała mi o franczyzie z Żabką i muszę przyznać, że początkowo podchodziłam do tego pomysłu z rezerwą, miałam pewne obawy. Jednak postanowiłam nie pozbawiać siebie szansy na własny biznes, zgłębiłam temat, zdecydowałam się i tak oto pięć lat później wciąż jestem franczyobiorczynią sieć, zadowoloną ze swojego zajęcia.

Co było dla Pani ważne w decyzji o otwarciu sklepu z Żabką?

Sieć nie wymaga dużego wkładu własnego, jest to tak naprawdę biznes dla każdego, choć osobiście uważam, ze dla każdego, kto posiada określone cechy – wykształcenie czy doświadczenie nie są konieczne, ale zapał do tego zajęcia z pewnością. Żabka zapewnia gotowy sklep i liczne szkolenia, zatem wdrożenie się w obowiązki zależy tylko od chęci kandydata. Można powiedzieć, że franczyzodawca daje nam do ręki wędkę, a tylko od nas zależy, co tak naprawdę z nią zrobimy. Osobiście oddałam się w pełni nowemu zajęciu, czego efekty widać obecnie i które mnie bardzo cieszą.

Czy jak wiele osób z okolicy nie myślała Pani o wyjeździe do Szczecina w poszukiwaniu zajęcia?

Okoliczni klienci znają mnie, a ja ich. Wiedzą, jakiego asortymentu spodziewać się w moim sklepie, mogę dostosować zamówienia towaru do tego, co faktycznie cieszy się u nas popularnością. Kupujący doceniają porządek i czystość w mojej placówce, a także przyjazną obsługę – skompletowanie załogi, na której można polegać to spore wyzwanie, więc tym bardziej jestem z moich pracowników dumna. Można powiedzieć, że wszyscy mamy tutaj dobrosąsiedzkie relacje, zatem nie ciągnie mnie, by szukać szczęścia gdzieś indziej.

Co szczególnie docenia Pani we współpracy z siecią?

Na przestrzeni tych pięciu lat działalności w sieci widzę, jak dynamicznie się ona rozwija. Przede wszystkim zmiana wnętrza sklepów taka jak nowe meble, asortyment, logo wpłynęły bardzo pozytywnie na ich odbiór w oczach klientów, którym możemy zaoferować jeszcze więcej – np. przekąski i kawę w strefie Żabka Café, czy usługi dodatkowe. Żabka cały czas stara się maksymalnie ułatwić nam prowadzenie placówek prowadzając szereg udogodnień – wszelki zmiany w obszarze logistyki, czy nowoczesne narzędzia, jak aplikacja Cyberstore sprawiają, że sprawniej mogę kierować swoim sklepem.

Co powiedziałaby Pani osobom szukającym swojej drogi zawodowej lub rozważającym otwarcie sklepu pod szyldem Żabka?

To szansa na naprawdę satysfakcjonujący biznes, który przynosi naprawdę zadowalające przychody, ale który wymaga zaangażowania i poświęcenia czasu. Nic nie dzieje się samo, szczególnie na początku trzeba włożyć w to przedsięwzięcie dużo chęci, by dobrze zrozumieć ten biznes i nauczyć się nim zarządzać. Uważam jednak, że jeśli ktoś naprawdę chce poprowadzić coś swojego, Żabka daje do tego świetną okazję.

Jeśli chciałbyś poprowadź swój sklep Żabka w Goleniowie lub okolicy, dowiedz się więcej na: www.franczyza.zabka.pl oraz www.5000powodow.pl

Artykuł sponsorowany

Jak wybrać najlepszy oczyszczacz powietrza?

Opublikowane

w dniu

Oczyszczacze powietrza z roku na rok zyskują na popularność, dzieje się tak nie bez powodu. W sezonie grzewczym gołym okiem widać jak bardzo smog zanieczyszcza nasze środowisko, a pamiętać należy także, że w powietrzu, które przenika do naszych mieszkań, znajduje się o wiele więcej zanieczyszczeń, których nie możemy zobaczyć, ale które mają negatywny wpływ na organizm. Profesjonalne oczyszczacze powietrza mogą okazać się jedyną deską ratunku, dla nas i naszych najbliższych. Jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Czym kierować się przy wyborze i gdzie kupić najlepszy model?

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Ze względu na dużą popularność tego typu sprzętu, nie możemy narzekać na wybór. Ilość dostępnych modeli może sprawić, że podjęcie decyzji będzie trudniejsze, niż moglibyśmy przypuszczać. Warto nieco się przygotować przed ostatecznym zakupem, ponieważ jest to sprzęt, który nie tylko powinien spełniać swoje zadanie jak najlepiej, ale również posłużyć nam naprawdę długo. Z tego też powodu najlepiej będzie dokonać zakupu w profesjonalnych sklepach, goodair oczyszczacze to profesjonalny sklep, w którym znajdziesz szeroki wybór modeli oraz możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, a także swobodnie porównać interesujące Cię modele.

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania oczyszczacza powietrza? Jaki oczyszczacz powietrza wybrać, aby być zadowolonym?

Pierwszym pytaniem, na jakie powinniśmy sobie odpowiedzieć, jest to gdzie właściwie będziemy użytkować nasz oczyszczacz powietrza, ponieważ dobierać je należy do konkretnego pomieszczenia, aby dokonać słusznego wyboru, należy zwrócić uwagę na wydajność urządzenia, czyli to ile metrów sześciennych powietrza jest w stanie przefiltrować dane urządzenie w ciągu godziny. Idealnie będzie, jeśli oczyszczacz może przefiltrować powietrze w danym pomieszczeniu 3 razy.

Warto zwrócić uwagę również na filtr zamontowany w urządzeniu oraz to czy filtracja jest wieloetapowa. Goodair oczyszczacze to szeroki wybór modeli, dlatego też z łatwością dobierzemy taki do naszych wymagań i oczekiwań. Przykładowo, jeśli zależy nam głównie na oczyszczaniu powietrza ze szkodliwego smogu i alergenów jak kurz, pleśń, bakterie, czy sierść zwierząt wystarczający będzie oczyszczacz z filtrem HEPA, jeśli natomiast oprócz powyżej wymienionych zależy nam również na usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, np. z dymu papierosowego, lepszym rozwiązaniem będzie filtr z węglem aktywnym, ponieważ pojedynczy filtr HEPA może sobie nie poradzić. Natomiast jeśli w Twoim domu jest niemowlę czy dziecko, idealnym wyborem będzie oczyszczacz z jonizatorem i nawilżaniem powietrza.

Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując oczyszczacz powietrza?

  • Głośność pracy- im ciszej, tym lepiej, chociaż większość tego typu urządzeń nie jest głośnych, warto podczas wyboru zwrócić uwagę na tą cechę produktu, szczególnie jeśli mamy zamiar użytkować oczyszczacz np. w nocy.
  • Dodatkowe funkcje- goodair oczyszczacze często są wyposażone w dodatkowe przydatne funkcje jak, np. możliwość sterowania aplikacją mobilną, samodzielna regulacja pracy urządzenia, wspomniane funkcje jonizacji i nawilżania powietrza oraz możliwość wykorzystania oczyszczacza jako klimatyzatora, czy blokada rodzicielska.
  • Szacowana żywotność filtrów oraz zużycie energii.

Gdzie kupić oczyszczacz powietrza?

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym produkcie, który będzie spełniał Twoje wymagania i oczekiwania, lubisz mieć wybór i możliwość porównania różnych modeli, najlepiej będzie wybrać rzetelny i wiarygodny sklep. Goodair oczyszczacze to możliwość wyboru, porównania produktów, zakupu na raty oraz gwarancji i najwyższej jakości. Pamiętaj, że oczyszczacz powietrza to zakup na co najmniej kilka lat, dlatego dobrze jest przemyśleć swój wybór i w razie potrzeby skonsultować go z kompetentnym sprzedawcą.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Kim jest dobry rekruter?

Znalezienie odpowiedniego pracownika na dane stanowisko nie jest łatwym zadaniem. Coraz więcej firm zatrudnia więc do procesu rekrutacji profesjonalnych rekruterów.

Opublikowane

w dniu

Co należy do obowiązków rekrutera?

Osoby, które pracują jako rekruter, mają mnóstwo obowiązków. Przeprowadzanie rozmów z kandydatami do pracy jest tylko jednym z nich. Na co dzień rekruterzy zajmują się także opracowaniem zasad rekrutacji, redagowaniem i zamieszczaniem ogłoszeń o naborze kandydatów na dane stanowisko. Ogłoszenia te zamieszczane są dzisiaj nie tylko w prasie, ale także na internetowych portalach, które służą do poszukiwania pracy czy kandydatów do pracy. To rekruter odpowiada za przyjmowanie CV i listów motywacyjnych oraz przeprowadza ich selekcję.

Rekruter może pracować nie tylko w dziale HR firmy. Rekruterów zatrudniają także agencje rekrutacyjne, pośrednictwa pracy czy internetowe portale, których specjalnością jest poszukiwanie pracy. Pozwala to na wyróżnienie rekruterów wewnętrznych i zewnętrznych. Ci drudzy (często pracują właśnie dla internetowych portali specjalizujących się w poszukiwaniu pracy) opiekują się osobami ubiegającymi się o zatrudnienie przez cały proces rekrutacji.

Jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry rekruter?

Obecnie nie ma żadnych studiów, które przygotowywałyby do pracy na stanowisku rekrutera. Jako rekruterzy bardzo często pracują osoby, które ukończyły studia psychologiczne. Na tym stanowisku mogą pracować absolwenci wszystkich kierunków posiadający pewne cechy i predyspozycje, które sprawiają, że na tym stanowisku odnajdą się naprawdę bardzo dobrze.

Jedną z bardzo pożądanych u rekrutera cech jest komunikatywność. Na stanowisku tym doskonale odnajdują się osoby, które w jasny i zrozumiały sposób formułują swoje myśli. Przyda się także cierpliwość i kreatywność. Dobry rekruter powinien posiadać też umiejętności sprzedażowe. Kontaktuje się bowiem zarówno z kandydatami do pracy, jak i pracodawcy. Powinien więc potrafić rozpoznać potrzeby i oczekiwania obu stron. Z uwagi na to, że rynek pracy nieustannie się zmienia, dobry rekruter musi na bieżąco pogłębiać swoją wiedzę. Powinien też mieć ogólną wiedzę z branży, dla jakiej będzie poszukiwał kandydatów.

Jak kształtują się zarobki rekruterów?

Trudno jest jednoznacznie określić kwotę, na jaką może liczyć rekruter. Wysokość wynagrodzenia rekrutera zależy bowiem od bardzo wielu czynników. Wpływa na to między innymi wielkość firmy, dla której pracuje oraz branża, dla której przeprowadzana jest rekrutacja. Osoby, które na stanowisku rekrutera pracują od dawna, mają rozległą wiedzę i duże doświadczenie mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie niż osoby, które w tej branży dopiero stawiają pierwsze kroki.

Rekruter to osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji. Z ich wsparcia korzysta obecnie wiele firm działających w różnych branżach. Pracują między innymi dla portali internetowych zajmujących się poszukiwaniem pracy. Dzięki wysiłkom specjalistów od rekrutacji wymarzoną pracę znajduje dla siebie coraz więcej osób.

Jeżeli chcesz zostać rekruterem, to koniecznie zapoznaj się z platformą rekrutacyjną Jobllegro.com/recruiter

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Skuteczne usuwanie usterek laptopów

Opublikowane

w dniu

Posiadanie komputera jest w dzisiejszych czasach niemal koniecznością. Wynika to przede wszystkim z tego, że używa się ich do codziennych czynności związanych nie tylko z pracą czy szkołą ale także w ramach relaksu czy też zakupów. Ich obecność w gospodarstwie domowym powoduje, że ma się o wiele więcej możliwości. Nie trzeba wychodzić do banku, aby wykonać przelew czy zrobić zakupy. Nic więc dziwnego, że jest to tak popularne urządzenie. Problem pojawia się w przypadku gdy nasz sprzęt zawodzi. Zazwyczaj jest to związane z normalnym użytkowaniem, wiekiem czy chwilą nieuwagi. Każdy choć raz miał sytuację, w której zalał klawiaturę czy jego urządzenie spadło mu. W takich przypadkach nikt nie chce ograniczać swojego budżetu poprzez zakup nowego urządzenia. Na szczęście nie jest to konieczne, a w okolicznościach tych pomoże serwis laptopów Warszawa. Jest to miejsce, dzięki któremu ma się szansę odzyskać pełną sprawność produktu, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Decydując się na skorzystanie z usług warto jednak dokonać selekcji i znaleźć najbardziej korzystną ofertę zarówno pod względem umiejętności pracowników jak i cen.

Jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry serwis laptopów?

Każdemu klientowi zależy na tym, aby jego sprzęt wrócił do niego w jak najlepszym stanie. Nic dziwnego, skoro laptop ma służyć do realizacji obowiązków. Do serwisu zazwyczaj udają się osoby, które zalały swój sprzęt, zbiły ekran bądź mają problem z baterią. Są to najczęstsze awarie, przez które laptop odmawia posłuszeństwa. Na szczęście serwis laptopów Warszawa ma odpowiedź na każde z tych zdarzeń, ponieważ posiada ogromną wiedzę, a także umiejętności. Pracownicy podczas realizacji usług charakteryzują się ogromną skrupulatnością oraz dokładnością, ponieważ chcą aby komputer służył odbiorcy przez jeszcze bardzo długi czas. Podczas napraw wykorzystywane są wyłącznie części wysokiej jakości, dopasowane bezpośrednio do modelu. Klient ma, dzięki temu pewność, że po odebraniu sprzętu nie będzie żadnego zaskoczenia. Większość usterek serwis jest w stanie usunąć w ciągu jednego dnia, co jest bardzo dobrą informacją dla osób wykorzystujących komputer do pracy. Odwiedzając to miejsce można liczyć na ogromne wsparcie i koncentracje na wszystkich potrzebach. Ma się gwarancję, że odbierze się sprzęt w jakości porównywalnej do tej jaką miało się przy zakupie.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie