Connect with us

Aktualności

nc+ zmiękła

Platforma cyfrowa nc+ nie zdecydowała się na walkę z klientem, który zażądał zwrotu pieniędzy za godzinne czekanie na połączenie z konsultantem. Zapłaci, choć twierdzi, że nie musi.

Opublikowane

w dniu

O sprawie pisaliśmy w materiale goleniowska.com/material,Wyzyny_korporacyjnego_tupetu,13702.html . Klient dość długo poczekał na finał tej sprawy, ale jest on po jego myśli. nc+ przeprasza, zapłaci, choć – jak twierdzi – nie musi tego robić.

(…) Jest mi niezmiernie przykro z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania na połączenie (…) Platforma nc+ nie zwraca kosztów połączenia z infolinią. Mając jednak na uwadze naszą wieloletnią udaną współpracę, w tym wyjątkowym przypadku postanowiłam przyznać Panu zniżkę na opłatę abonamentową w kwocie 16 zł. (…)

Anna Kolczyńska, starszy specjalista ds. relacji z klientami.

16 zł kosztowała godzina czekania na połączenie z konsultantem, takiej kwoty klient się domagał od firmy. Skoro ją otrzymał, to znaczy, że klient miał rację. Zachęcamy i innych, by nie dali sobą poniewierać różnego typu korporacjom.Nie chodzi o parę złotych. O zasadę.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie