Connect with us

Maszewo

Nabór do żłobka w Dębicach

Maszewo. Rusza nabór do Żłobka Gminnego Tuptuś w Dębicach.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Żłobek powstał w ramach realizacji projektu pn. „Nowe miejsca opieki do lat 3 w Gminie Maszewo” finansowanego z Funduszu Europejskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 i budżetu państwa.
Wszystkich zainteresowanych gmina zaprasza na spotkanie informacyjne,które odbędzie się w dniu 2 lipca 2020 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Dębicach.

red.

powiązane – „Remont OKiS”

Maszewo

„Marzenia Dzieci z Radzanka”

Maszewo. Sołectwo Radzanek zrealizowało projekt pn. „Komplex Rekreacyjny Marzenia Dzieci z Radzanka”

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wszystko w ramach dofinansowania w wysokości 10 tys. złotych z konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Granty Sołeckie 2020. Powstało boisko do piłki nożnej i siatkówki oraz boisko do kosza podwórkowego. Plac wyposażono w ławki i wybudowano miejsce na ognisko. Doposażono plac zabaw w bujak i w kosz dla najmłodszych. Zagospodarowano teren poprzez nasadzenie drzewek oraz częściowe jego ogrodzenie. Zadbano również o teren przy sali świetlicy wiejskiej poprzez wykonanie skalniaków i nasadzenia kwiatów. Miejsce, które powstało stwarza dodatkowe możliwości dla mieszkańców na spędzanie czasu wolnego i wspólne spotkania.

red.

powiązane – „POLOmarket otwarty”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

POLOmarket otwarty

Maszewo. W minioną sobotęo godz. 7.00 nastąpiło uroczyste otwarcie POLOmarketu w Maszewie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Uczestniczyli w nim przedstawiciele zarządu sieci sklepów POLOmarket wraz z kierownictwem i pracownikami sklepu, burmistrz Paweł Piesio, ks. Roman Wójciak – proboszcz parafii w Bielicach oraz mieszkańcy. Supermarket został otwarty po trwającej pięć miesięcy gruntownej przebudowie. Wyburzono stary budynek, a w jego miejscu powstała nowoczesna, wygodna dla klientów, energooszczędna i w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych placówka. Obiekt został wyposażony w takie rozwiązania, jak technologia CO2 zastosowana w urządzeniach chłodniczych oraz inteligentne, energooszczędne oświetlenie ledowe. Wnętrze supermarketu zaprojektowane zostało z myślą o komforcie zakupów i zgodnie z aktualnymi trendami designu wyposażenia sklepowych wnętrz. Dodatkowo działalność maszewskiego POLOmarketu została poszerzona o salonik prasowy „Świat Prasy”. Do dyspozycji klientów pozostaje również duży parking, który został rozbudowany.

red.

powiązane – „POLOmarket – jutro otwarcie”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Autobus do Stargardu zawieszony

Maszewo. Od dzisiaj zostaje zawieszona do odwołania linia komunikacyjna nr 31.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Obsługiwana jest przez MPK Sp. z o. o. w Stargardzie, na trasie Stargard – Przemocze – Rożnowo Nowogardzkie – Przemocze – Stargard. Zawieszenie kursów spowodowane jest wprowadzeniem nauki zdalnej w szkołach i brakiem pasażerów na wyżej wymienionej linii.

red.

powiązane – „Więcej gazu w gminie”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie