Connect with us

Nowogard

Nabór do świetlicy

Nowogard. Gmina ogłasza nabór dzieci na zajęcia w świetlicy środowiskowej „ Promyk” przy Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w związku z COVID –19 od 12 marca 2020r. w całej Polsce w szkołach i przedszkolach zawieszone zostały zajęcia stacjonarne. Okres pandemii przekonał nas wszystkich, że co prawda są bardzo skuteczne technologie które umożliwiają kontakt na odległość, kontakt wirtualny ale bezpośredniego kontaktu nauczyciela z uczniem nie zastąpi nawet najnowsza technologia. Dlatego, w trosce o najmłodszych i młodzież, ogłasza nabór uczestników do korzystania z zajęć w świetlicy środowiskowej „ Promyk”.

Kto może uczęszczać na zajęcia w świetlicy?

  • Dzieci i młodzież od 7 do 15 rż. z problemami rodzinnymi , szkolnymi, rówieśniczymi.
    Gdzie załatwić formalności?
    Wszelkie formalności można załatwić w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowogardzie, przy ul. 3 Maja 6, w pokoju nr 10 u pracownika socjalnego. Tel kontaktowy 091-39-26-290 w godzinach od 7,30 – 15,30.
    Jakie dokumenty należy złożyć aby twoje dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach?
    W Ośrodku Pomocy Społecznej można otrzymać do wypełnienia i podpisania Kartę zgłoszenia dziecka, po weryfikacji twojej sytuacji przez pracownika socjalnego otrzymasz skierowanie dla dziecka do świetlicy środowiskowej,

W jakich godzinach jest czynna świetlica?
Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz od 8.00 do 16.00

Pobyt dziecka w świetlicy środowiskowej jest nieodpłatny.

Red.

powiązane – „Matury w Nowogardzie”

Nowogard

Poranna czystka w urzędzie.

Nowogard. Według naszych informacji dzisiaj rano Burmistrz Czapla dokonał niespodziewanych zmian personalnych w urzędzie gminy.

Opublikowane

w dniu

Wiceburmistrzem przestał być Pan Rafiński a zastąpił go Jarosław Hołbubowski. Stanowisko straciła też dotychczasowa sekretarz gminy i szefowa OPS. Te nieoficjalne informacje udało nam się potwierdzić w dwóch niezależnych źródłach.

Red

powiązane – „Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Gmina kupuje 50 tirów ziemi

Nowogard. Nietypowy zakup ogłosiła gmina Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Szuka oferenta, który sprzeda i dostarczy do Żabowa 2 tysiące ton… ziemi. Ma być żyzna, urodzajna i bez zanieczyszczeń, bo posłuży na utwardzenie działki rekreacyjno-sportowej.

red.

powiązane – „Sensacyjny wyrok – nie było podstaw do uniewinnienia”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Nowogardzki Mc’Donald’s

Nowogard. Wicestarosta potwierdza nieoficjalnie powstanie trzeciej restauracji McDonald’s w powiecie.

Opublikowane

w dniu

W swoim wpisie Tomasz Kulinicz poinformował lakonicznie, że decyzja została już wydana, a obiekt powstanie w okolicy węzła Warnkowo, na obwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowej S6.

red.

powiązane – „Przetarg na stacje i restaurację”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie