Connect with us

Nowogard

Nabór do świetlicy

Nowogard. Gmina ogłasza nabór dzieci na zajęcia w świetlicy środowiskowej „ Promyk” przy Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w związku z COVID –19 od 12 marca 2020r. w całej Polsce w szkołach i przedszkolach zawieszone zostały zajęcia stacjonarne. Okres pandemii przekonał nas wszystkich, że co prawda są bardzo skuteczne technologie które umożliwiają kontakt na odległość, kontakt wirtualny ale bezpośredniego kontaktu nauczyciela z uczniem nie zastąpi nawet najnowsza technologia. Dlatego, w trosce o najmłodszych i młodzież, ogłasza nabór uczestników do korzystania z zajęć w świetlicy środowiskowej „ Promyk”.

Kto może uczęszczać na zajęcia w świetlicy?

  • Dzieci i młodzież od 7 do 15 rż. z problemami rodzinnymi , szkolnymi, rówieśniczymi.
    Gdzie załatwić formalności?
    Wszelkie formalności można załatwić w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowogardzie, przy ul. 3 Maja 6, w pokoju nr 10 u pracownika socjalnego. Tel kontaktowy 091-39-26-290 w godzinach od 7,30 – 15,30.
    Jakie dokumenty należy złożyć aby twoje dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach?
    W Ośrodku Pomocy Społecznej można otrzymać do wypełnienia i podpisania Kartę zgłoszenia dziecka, po weryfikacji twojej sytuacji przez pracownika socjalnego otrzymasz skierowanie dla dziecka do świetlicy środowiskowej,

W jakich godzinach jest czynna świetlica?
Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz od 8.00 do 16.00

Pobyt dziecka w świetlicy środowiskowej jest nieodpłatny.

Red.

powiązane – „Matury w Nowogardzie”

Nowogard

Burmistrz z sołtysami

Nowogard. 16 maja w urzędzie miejskim w Nowogardzie, odbyło się pierwsze zebranie burmistrza Michała Wiatra z sołtysami gminy Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Jak podje gmina, tematem spotkania był harmonogram zebrań wiejskich oraz nowe wybory sołeckie, które odbędą się już w najbliższych dniach. Sołtysi sami zadeklarowali terminy zebrań wiejskich, które w całości zostały zaakceptowane.
Na stronie urzędu opublikowany jest szczegółowy harmonogram dla wszystkich 38 sołectw.

red.

powiązane – „Ładniej i cieplej”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Ładniej i cieplej

Nowogard. Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy się zmienia – trwa wielka modernizacja budynków przyszpitalnych i starej bryły szpitala.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje szpital, ocieplany jest budynek, wymieniana elewacja, wstawiane nowe okna. Szpital w Nowogardzie przychodzi gruntowną modernizację. Inwestycja przyniesie spore oszczędności, poprawi też warunki pobytu pacjentów i pracy personelu.

Remontowane budynki pamiętają rok 1974 dlatego ich remont jest konieczny. Dzięki termomodernizacji zdecydowanie zmniejszą się koszty eksploatacyjne szpitala. Inwestycja została doinwestowana z programu Polski Ład. Koszt inwestycji to niemal 4,8 mln zł, a jej głównym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi-Handel Rafał Zieliński z Chełmży. Koniec prac termomodernizacyjnych jest zaplanowany na lipiec tego roku.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Jaroszewicz w zarządzie

Nowogard. Były wiceburmistrz gminy Nowogard został członkiem zarządu województwa.

Opublikowane

w dniu

Bogdan Jaroszewicz (pierwszy z prawej) to były wiceprezydent Szczecina i wiceburmistrz Nowogardu, kandydat Lewicy w ostatnich wyborach prezydenckich w Szczecinie.

Trzy lata temu został pierwszym w historii gminy Nowogard II wiceburmistrzem – wcześniej był wiceprezydentem Szczecina z ramienia SLD.

red.

powiązane – „Burmistrz Michał Wiatr”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie