Connect with us

Aktualności

Na pomoc Alicji

Cztery dni pozostały do największego wydarzenia sportowego w Stepnicy – VII Gali Sportów Walki, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc Alicji Osmolak, bohaterki programu „Najsłynniejsze Okno w Polsce”. Dziś wiemy, jakie przedmioty zostaną wystawione na licytację.

Opublikowane

w dniu

Rękawice bokserskie przekazali Dariusz Michalczewski (były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej) oraz gwiazda tegorocznej gali Przemysław Saleta (mistrz świata w kick-boxingu, mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie). Ponadto koszulki z autografami na szczytny cel przekazali Jacek Czachor (wicemistrz świata 2004 w rajdach długodystansowych, wielokrotny mistrz i wicemistrz kraju w rajdach Enduro) oraz Krzysztof Hołowczyc (m.in. trzykrotny rajdowy mistrz Polski, mistrza Europy, trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski).

– Te oraz inne fanty przekazane nam przez znane osobistości ze świata sportu będą pokazane w trakcie gali, natomiast ich aukcja odbędzie się w internecie w następnym tygodniu. Wszystkich serdecznie zapraszam w sobotę 13 września do Stepnicy od godziny 14 – mówi Krzysztof Kaczemba, dyrektor sportowy Fundacji Talent Promocja Sport.

Gazeta Goleniowska oraz portal www.gazetagoleniowska.com są patronem medialnym imprezy.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie