Connect with us

Goleniów

Na pododdział COVID z paczką

Goleniów. Nie tylko pacjentom tego pododdziału goleniowskiego szpitala można przekazywać paczki.

Opublikowane

w dniu

Ze względu na zakaz odwiedzin w szpitalu związany z wystąpieniem pandemii SARS-CoV-2 (COVID-19) przy wejściu głównym szpitala został uruchomiony punkt odbioru paczek dla pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych (Izba przyjęć II – Wejście A). W punkcie tym od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 do 13.00 oraz 17.00 do 18.00 można złożyć paczkę dla osoby bliskiej przebywającej w szpitalu. W soboty i niedziele odbiór paczek następuje w godzinach 13.00 do 15.00.

Paczki dla pacjentów powinny być opisane imieniem i nazwiskiem, oraz nazwą oddziału na którym przebywa pacjent. Prosimy o przekazywanie pacjentom tylko niezbędnych rzeczy np. bielizny osobistej, środków higieny osobistej.

W szpitalu działa pododdział COVID, utworzony dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-COV-2. Mieści się na terenie Szpitala , w budynku Głównym (I piętro).

W strukturze Pododdziału Szpitala wydzielono części:

  1. IZBĘ PRZYJĘĆ I– Punkt Przyjęć Pacjentów z COVID-19 – na którą trafiają pacjenci w pierwszej kolejności w celu wstępnej diagnostyki i potwierdzenia konieczności przyjęcia do szpitala.
  2. PODODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY dla pacjentów z COVID-19 – na którym znajdują się pacjenci w stanie stabilnym potrzebujący jednak stałego nadzoru medycznego i leczenia.
  3. PODODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII dla pacjentów z COVID-19 – pacjenci w stanie ciężkim, którzy wymagają intensywnego nadzoru.

Przyjęcie do szpitala dla Pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-COV-2 następuje po wcześniejszym uzgodnieniu przyjęcia z koordynatorem oddziału.

Pozostałe oddziały znajdujące się w strukturze Spółki pracują bez zmian.

Do dyspozycji pacjentów wymagających hospitalizacji na Oddziale pediatrycznym, Oddziale położniczo – ginekologicznym oraz Oddziale chirurgicznym utworzoną została Izba Przyjęć II – Wejście A ( tzw. czysta- wejście boczne od parkingu).

red.

powiązane – „Bóg się rodzi w stajence, a nasze dzieci w goleniowskim szpitalu”

Goleniów

750 tys sadzonek

Goleniów. W Nadleśnictwie Goleniów rozpoczęło się wyorywanie sadzonek wyhodowanych szkółce leśnej nadleśnictwa.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje nadleśnictwo, w tym roku wiosną zamierza posadzić w lasach nadleśnictwa drzewka na powierzchni ponad 100 hektarów – ogółem ok. 750 tys. sztuk sadzonek.

Najwięcej sosny zwyczajnej – 351 tys. sztuk, dębu szypułkowego – 146 tys. szt. oraz buka zwyczajnego – 115 tys. szt.

Sadzonki zostaną przekazane również do innych nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie , tj.: Klinisk, Międzyzdrojów, Gryfic, Choszczna, Bierzwnika i Myśliborza.

red.

powiązane – „Spontaniczne przekazanie”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Sami zrezygnowali

Goleniów. Rezygnację z pełnienia swojej funkcji złożył sołtys sołectwa Kliniska Wielkie oraz oraz członkowie Rady Sołeckiej.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w związku z powyższym, burmistrz odwołuje zebranie wiejskie sołectwa Kliniska Wielkie zwołane na dzień 27 marca 2023 r. na godz. 17.00, na którym miało odbyć się głosowanie w sprawie odwołania sołtysa oraz Rady Sołeckiej Klinisk Wielkich.

red.

powiązane – „Odwołają sołtysa?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Nocą z Krzyżem do Maszewa

Goleniów. Będzie kolejna Nocna Droga Krzyżowa po starym nasypie kolejowym z Goleniowa do Maszewa.

Opublikowane

w dniu

Początek w najbliższy piątek 24 marca o godzinie 21.00. Wymarsz spod kościoła świętego Jerzego. Cała droga ma około 20 km. I odbywa się w ciszy.
Powrót z Maszewa do Goleniowa we własnym zakresie.

red.

powiązane – „ODNAJDUJEMY RODZINY OFIAR I ZWRACAMY IM TE RZECZY…”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie