Connect with us

Maszewo

Na halę 25 maja

Maszewo. Od dnia 25 maja 2020 r. wznawiamy funkcjonowanie hali sportowej w Maszewie.

Opublikowane

w dniu

Taka informacje podała dyrektor OKiS w Maszewie. Wynajem hali dotyczyć będzie wyłącznie płyty głównej boiska. Szczegółowe informacje na temat wynajmu zostana podane wkrótce w odrębnym komunikacie.

red.

powiązane – „Przedszkola od poniedziałku”

Maszewo

Ankieta mieszkaniowa

Maszewo. Gmina Maszewo ogłasza ankietę, która ma na celu określenie potrzeb i preferencji potencjalnych najemców budynków komunalnych, które w najbliższym czasie będą budowane przez SIM KZN „Bałtyk” Sp. z o.o.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, na gminnej stronie prezentowna jest wizualizację planowanych budynków:

  • budynki 4 lokalowe (patrz zdjęcie obok)
  • budynki 6 lokalowe

Wypełnione przez mieszkańców ankiety stanowić będą ważne narzędzie m.in. do optymalnego zaplanowania przyszłych inwestycji mieszkaniowych w gminie Maszewo.

Ankieta jest dostępna na stronie www.sim-kzn-baltyk.pl w zakładce „Ankiety”

red.

powiązane – „150 nowych mieszkań”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Ścieżka gotowa

Maszewo. Zakończono prace związane z zagospodarowaniem terenu przy ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej w Dolinie rzeki Leśnicy w ramach projektu dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, inwestycja objęła zakup tablic i gier edukacyjnych, budek lęgowych dla ptaków i hoteli dla owadów, fotopstryka. Całość dopełniły nowe gatunki drzew i krzewów, wiata z ławo-stołem, ścieżka sensoryczna oraz ławki i kosze na śmieci.

Realizacja projektu ma na celu kształtowanie postaw sprzyjających trosce o środowisko oraz uwrażliwianie na otaczającą przyrodę. Oprócz funkcji edukacyjnej ma to być również urokliwe miejsce dla spacerowiczów.

Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 111 591,00 zł. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Całkowity koszt projektu to kwota 123 900,00 zł.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Logo Maszewa

Maszewo. Gmina Maszewo zyskała własny, indywidualny znak graficzny – logo, które będzie wykorzystywane w celach promocji gminy.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, wykonawcą i autorem loga jest Eryk Olszak mieszkaniec Maszewa, absolwent Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Stargardzie na kierunku logistyka. Projektowanie to jego pasja, którą zaraził się grając w gry komputerowe. Swoje umiejętności wykorzystał tworząc logo dla gminy Maszewo. Swoją przyszłość wiąże z projektowaniem wizualnym, zamierza rozpocząć studia na kierunku – identyfikacja wizualna (ang. visual identity).

red.

powiązane – „Burmistrz i przewodnicząca”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie