Connect with us

Aktualności

Muszyńska zrezygnowała

Goleniów. Aleksandra Muszyńska zrezygnowała z funkcji pełnomocnika PiS w gminie Goleniów.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedziała przewodnicząca struktur PiS w powiecie goleniowskim Magdalena Zarębska-Kulesza, Muszyńska sama zrezygnowała z funkcji pełnomocnika bez podania przyczyny – ale pozostała członkiem partii. Jej miejsce zajął Arkadiusz Guziak, którego – według Zarębskiej-Kuleszy – zaakceptowali działacze PiS z gminy Goleniów. Alaksandra Muszyńska jest radną w goleniowskiej radzie miejskiej, a Guziak radnym powiatowym w radzie powiatu goleniowskiego. Oboje reprezentują PiS. Sama Muszyńska zapytana przez nas, odmówiła podania powodów swojej rezygnacji. W ostatnich wyborach kandydowała na burmistrza gminy Goleniów z ramienia PiS.

powiązane – „PiS ma kandydatkę na burmistrza”, „W powiecie odnieśliśmy duży sukces

Aktualności

Najlepszy skarbnik w Polsce o budżecie gminy

Goleniów. Mirosław Guzikiewicz podaje zaskakujące dane o kondycji finansowej najbogatszej gminy w powiecie.

Avatar

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami mówi o tym, jak przyjął wyróżnienie w konkursie „Perły Samorządu” oraz wpływie pandemii na dochody budżetu gminy w tym roku i konstruowaniu budżetu przyszłorocznego. Czeka nas zaciskanie pasa, czy wręcz przeciwnie?

red.
powiązane – „Guzikiewicz najlepszy w „Perła Samorządu”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak przychodnia „Polmed”radzi sobie w czasie zarazy.

Goleniów. Bogusław Pilawa, szef goleniowskiego „POLMEDU”, największej przychodni POZ w powiecie, mówi o jej funkcjonowaniu w okresie różnych obostrzeń.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Dowiadujemy się jak i dlaczego zmieniła się obsługa pacjentów w „POLMEDZIE”, jakie są teraz zasady rejestracji i kontaktu z lekarzami. Pilawa mówi też szczerze co myśli o pandemii i wirusie, oraz o przymusowym kierowaniu lekarzy do pracy. Ocenia połączenie goleniowskiego szpitala ze szpitalem na Pomorzanach. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Medycy skierowani do pracy

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Wiceburmistrz, który jest teraz burmistrzem

Goleniów. Henryk Zajko od miesiąca jest de facto burmistrzem i będzie nim co najmniej do 21 października.

Avatar

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami mówi o zdrowiu Roberta Krupowicza i perspektywach jego powrotu po rekonwalescencji do pracy oraz jak długa nieobecność burmistrza wpływa na zarządzanie gminą. Zajko informuje też o przygotowaniu gminy do wzrostu zagrożenie epidemiologicznego na jej terenie, perspektywach wejścia gminy do związku R-XXI i związanej z tym ewentualności budowy spalarni, podwyżce ceny za śmieci oraz bieżącym stanie gminy. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „O kryzysie śmieciowym i politycznym w gminie

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie