Connect with us

Aktualności

Msze Św. w czasie epidemii – zmiany

Goleniów. Zmiana w godzinach odprawiania Mszy św. od 30 marca 2020 r. w parafii pw. Św. Katarzyny.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Na stronie parafii ukazało się ogłoszenie księdza proboszcza – „Od 30 marca od poniedziałku do piątku Msze Św. będą odprawione o godzinach.: 6:30, 7:00 i 7:30, a w sobotę o 8:30, 9:00, 17:30, 18:00 i 18:30.W środy także Msza Św. o godz. 12:00. Na te liturgie zapraszamy osoby, które zamawiały intencje mszalne. Kościół będzie otwarty od godz. 7:30 do 17:30. W naszej świątyni będzie w tym czasie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w dni powszednie od 6:30 do 8:00 i 17:00-18:30 .

Msze św. w niedziele wg stałych godzin.”

red.

powiązane – „Do 5. osób na Mszach Świętych”, „I Komunia Święta w czasach zarazy

Aktualności

Tylko dla niewierzących – mężczyźni z różańcem na ulicach Goleniowa

Goleniów. Za tydzień o poranku, ulicami Goleniowa przejdą mężczyźni z różańcami w rękach w pierwszym „Męskim Różańcu”.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Ks. Rafał J. Sorkowicz Schr z parafii pw. Św. Katarzyny w Goleniowie w rozmowie z nami tłumaczy dlaczego pierwszy, dlaczego męski i wreszcie dlaczego różaniec i to odmawiany na ulicach miasta w sobotni poranek 3 października.

red.

powiązane – „Całonocna adoracja

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Dyrektor na rok, a może dłużej…

Goleniów. Z Michałem Gryczem, nowym dyrektorem ZS nr 1, rozmawiamy o kierowaniu szkołą w czasie pandemii.

Avatar

Opublikowane

w dniu

„Pani Wojtysiak nagle zrezygnowała no i poprosiła mnie był kontynuował jej dzieło” – mówi dyrektor Grycz – „Dałem sobie rok żeby zobaczyć czy ja sobie dam radę, czy ludzie dadzą ze mną radę. Jeżeli wszystko będzie w porządku i ja będę zadowolony to myślę, że to się zakończy moim udziałem w przyszłorocznym konkursie…” Więcej w nagraniu obok.

red.

powiązane – „Zespołu Szkół nr 1 – zmiana dyrektora”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Spalarnia nie musi być w Goleniowie, ale Goleniów ma najlepszą lokalizację – mówi Chrzanowski.

Goleniów. Przewodniczący CZG R-XXI Jacek Chrzanowski opowiada o planach powstania w Goleniowie czystej spalarni odpadów.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Około 20 tysięcy ton frakcji odpadów ma rocznie do spalenia związek 27 gmin, do którego chce przystąpić gmina Goleniów. Goleniów ma pomiędzy bazą PGK, a PEC odpowiednią lokalizację. Ale w grę wchodzi także Łobez, Świnoujście i Drawsko. To nie jedyne plany jakie z gmina Goleniów wiąże R-XXI. Więcej o spalarni, jej technologii, samym R-XXI i jego planach inwestycyjnych oraz koncepcji udziału gminy Goleniów w związku i korzyściach z tego płynących, mówi w rozmowie obok przewodniczący Chrzanowski.

red.

powiązane – „Termiczna obróbka odpadów w Goleniowie?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie