Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Nowogard

Można biwakować

NOWOGARD. Przy miejskiej plaży w Nowogardzie uruchomione zostało bezpłatne pole namiotowe.

Opublikowane

w dniu

Chętni do biwakowania nad Jeziorem Nowogardzkim mają zapewniony dostęp do elektryczności, toalet i pryszniców z ciepłą wodą. Przy plaży są także miejsca postojowe, a na niej samej i wokół między innymi brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, wypożyczalnia sprzętu pływającego, boiska do siatkówki plażowej, skatepark oraz prowadząca wokół jeziora ścieżka rowerowa.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Nowogard

W niedziele pchli targ

Nowogard. W niedziele 25 września odbędą się pierwsze urodziny pchlego targu.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Jest projektant tunelu”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Laboratorium Przyszłości

Nowogard. Znaczną ilość wysokiej klasy urządzeń i pomocy naukowych odebrali 16 września dyrektorzy publicznych szkół podstawowych, działających na terenie gminy Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, Była to druga już dostawa wspierających nowoczesną edukację sprzętów, które zakupione były ze środków programu „Laboratoria Przyszłości” w łącznej kwocie ponad 672 tys. zł. Były to między innymi drukarki 3D, aparaty fotograficzne wraz z gimbalami, gogle do zadań wykonywanych w rzeczywistości wirtualnej, roboty, laptopy i stacje lutownicze, a spotkanie było też dobrą okazją do zaprezentowania możliwości, jakie dają wirtualne laboratoria Empiriusz, w których z pomocą gogli i kontrolerów ruchu dokonuje się na przykład doświadczeń chemicznych.

red.

powiązane – „Inwestycja na ul. 700 lecia”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Dyrektorki powołane

Nowogard. Cztery dyrektorki otrzymały od burmistrza akty powołania na kolejną kadencję kierowania gminnymi szkołami i przedszkolami.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, odbyło się to 16 września, a poszczególnymi placówkami pokierują:

  • Jolanta Bielska – Przedszkole Publiczne nr 1 w Nowogardzie. J. Bielska jest dyrektorem tej placówki od 11 lat, posiada także 41-letni staż pracy pedagogicznej, jest nauczycielem nauczania przedszkolnego.
  • Agnieszka Forgiel – Szkoła Podstawowa w Strzelewie, gdzie jako dyrektor pracuje 14 lat. Posiada 28-letni staż pracy pedagogicznej, jest nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie.
  • Angelika Tębłowska – Szkoła Podstawowa w Żabowie. A. Tębłowska jest tam dyrektorem od 2 lat, posiada 8-letni staż pracy pedagogicznej, jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej.
  • Agnieszka Dziekanowska – Szkoła Podstawowa w Błotnie. A. Dziekanowska jest tam nowym dyrektorem, posiada 22-letni staż pracy pedagogicznej, jest nauczycielem fizyki i chemii.

Jednocześnie ze stanowiskiem dyrektorskim w SP Błotno pożegnał się Tomasz Żelazowski, który kierował pracami placówki przez 27 lat.

red.

powiązane – „Inwestycja na ul. 700 lecia”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie