Connect with us

Maszewo

Morsy w Maszewie

MASZEWO. Już w najbliższą sobotę, 16 lutego, w Jeziorze Maszewskim odbędzie się po raz pierwszy w historii morsowanie.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Okazją do tego wydarzenia jest akcja charytatywna, mająca na celu pomoc w zebraniu środków na leczenie mieszkanki Maszewa Eweliny Jackowiak. W programie m.in. mikrowyścig dla dzieci. Szczegóły imprezy zawarte są na załączonym plakacie. Start o godzinie 12.00.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Maszewo

Nie będzie wody

Maszewo. 28.09.2020 r w godzinach 9-15 wstrzymana dostawa wody w niektórych miejscowościach gminy.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wodociągi Zachodniopomorskie podają, że w
Pogrzymiu, Radzanku, kol. Radzanek, Jarosławkach, Budzieszowcach i Dobrosławcu w tym dniu wody w kranach nie będzie, bo będą prowadzone planowe prace remontowe.

red.

powiązane – „Stargard – Przemocze – Rożnowo Nowogardzkie”

Kontynuuj czytanie

Kultura

Maturzystka nagrodzona za aktorstwo

Maszewo. Aleksandra Czubińska, tegoroczna maturzystka ZS nr1 w Goleniowie, zdobyła wyróżnienia aktorskie na ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Stalowej Woli.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wczoraj (20 września) zakończyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień na V Ogólnopolskich Spotkaniach Międzypokoleniowych „Relacje” w Stalowej Woli.
Aleksandra Czubińska otrzymała wyróżnienie za „gęstą i energetyczną rolę” w naszym spektaklu, a Nikola Palej została nagrodzona za „wirtuozerię ruchu, ciała i głosu”.
Przypomnijmy, że obie nagrodzone młode mieszkanki naszego regionu występują w spektaklu „Hej, Ty” w reżyserii Marka Kościółka oraz Anny Giniewskiej, które to jest wizytówką nie tylko Maszewa, ale i całego województwa zachodniopomorskiego. To bowiem już kolejne ogólnopolskie wyróżnienie dla tego spektaklu.

red.

powiązane – „KRZYK w Nitrze”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Życzenia 17 września

Maszewo. Burmistrz złożył życzenia Sybirakom.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Rocznica napaści sowieckiej Rosji na Polskę 17 września 1939 roku jest także Światowym Dniem Sybiraka. Z tej okazji burmistrz Paweł Piesio skierował do Sybiraków życzenia – patrz obok.

red.

powiązane – „Piesio z absolutorium”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie