Connect with us

Aktualności

Między niebem a ziemią

Od dwudziestu ośmiu lat Goleniowski Dom Kultury jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Pięknej „Color Art”, trwającego nieprzerwanie od roku 1990. Patronat honorowy nad festiwalem sprawuje Polski Komitet Do Spraw UNESCO.

Opublikowane

w dniu

Tegoroczna edycja festiwalu, odbywająca się pod hasłem „Pomiędzy Niebem a Ziemią”, przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat i obejmuje zarówno malarstwo, jak i grafikę warsztatową. Kuratorem jest instruktor Goleniowskiego Domu Kultury Anna Obszyńska. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.gdk.goleniow.pl.

Prace można nadsyłać do dnia 5 kwietnia 2018 roku na adres Goleniowski Dom Kultury, ul, Słowackiego 1, 72-100 Goleniów, decyduje data stempla pocztowego. Komisja powołana przez organizatora dokona oceny prac i przyzna nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Laureaci wezmą udział w warsztatach plastycznych w Międzywodziu, które odbędą się w dniach 15 -18 maja. Zachęcamy do udziału w nim przede wszystkim uczniów szkół i przedszkolaków z terenu powiatu goleniowskiego, życzymy powodzenia.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie