Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Między niebem a ziemią

Od dwudziestu ośmiu lat Goleniowski Dom Kultury jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Pięknej „Color Art”, trwającego nieprzerwanie od roku 1990. Patronat honorowy nad festiwalem sprawuje Polski Komitet Do Spraw UNESCO.

Opublikowane

w dniu

Tegoroczna edycja festiwalu, odbywająca się pod hasłem „Pomiędzy Niebem a Ziemią”, przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat i obejmuje zarówno malarstwo, jak i grafikę warsztatową. Kuratorem jest instruktor Goleniowskiego Domu Kultury Anna Obszyńska. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.gdk.goleniow.pl.

Prace można nadsyłać do dnia 5 kwietnia 2018 roku na adres Goleniowski Dom Kultury, ul, Słowackiego 1, 72-100 Goleniów, decyduje data stempla pocztowego. Komisja powołana przez organizatora dokona oceny prac i przyzna nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Laureaci wezmą udział w warsztatach plastycznych w Międzywodziu, które odbędą się w dniach 15 -18 maja. Zachęcamy do udziału w nim przede wszystkim uczniów szkół i przedszkolaków z terenu powiatu goleniowskiego, życzymy powodzenia.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie