Connect with us

Aktualności

Megamocny Stępniak

W niedzielę 19 maja ruszył XXI wyścig kolarski Bałtyk-Karkonosze Tour. W tym roku organizatorzy zgotowali niespodziankę kibicom i dwa etapy w całości rozegrane zostały w naszym powiecie.

Opublikowane

w dniu

Doskonale zaprezentował się jadący w tourze goleniowianin Grzegorz Stępniak. Nie zawiódł również inny wychowanek klubu JF Duet Jarosław Marycz. Prolog w Kołobrzegu zwyciężył Jarosław Marycz, pierwszy etap z metą w Czaplinku padł łupem Grzegorza Stępniaka, podobnie było na drugim etapie z metą w Świdwinie.
Środa była prawdziwą gratką dla miłośników kolarstwa w naszym powiecie. Organizatorzy bowiem zaplanowali przedpołudniową „czasówkę” w Nowogardzie, a następnie wyścig etapowy Nowogard – Maszewo – Goleniów – Maszewo – Nowogard. W przedpołudniowej czasówce Jarosław Marycz był szósty,  a Grzegorz Stępniak zakończył rywalizację na 17.pozycji. Później odbyła się długo oczekiwana etapówka o długości 106 km. Jej finisz bezproblemowo i po mistrzowsku rozegrał Stępniak, który pokonał swojego klubowego kolegę – Bartłomieja Matysiaka. Czwarty raz wygrał wczoraj w Zbąszynku.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie