Connect with us

Maszewo

„Marzenia Dzieci z Radzanka”

Maszewo. Sołectwo Radzanek zrealizowało projekt pn. „Komplex Rekreacyjny Marzenia Dzieci z Radzanka”

Opublikowane

w dniu

Wszystko w ramach dofinansowania w wysokości 10 tys. złotych z konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Granty Sołeckie 2020. Powstało boisko do piłki nożnej i siatkówki oraz boisko do kosza podwórkowego. Plac wyposażono w ławki i wybudowano miejsce na ognisko. Doposażono plac zabaw w bujak i w kosz dla najmłodszych. Zagospodarowano teren poprzez nasadzenie drzewek oraz częściowe jego ogrodzenie. Zadbano również o teren przy sali świetlicy wiejskiej poprzez wykonanie skalniaków i nasadzenia kwiatów. Miejsce, które powstało stwarza dodatkowe możliwości dla mieszkańców na spędzanie czasu wolnego i wspólne spotkania.

red.

powiązane – „POLOmarket otwarty”

Maszewo

Miliony na kanalizację i oświetlenie

Maszewo.W sierpniu br. gmina wystąpiła z wnioskami o przyznanie środków w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”. Ogłoszono wyniki pierwszego naboru.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, gmina Maszewo otrzyma kwotę w wysokości 2 340 000,00 zł na realizację zadania pn. „Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie gminy Maszewo” oraz 1 859 150,00 zł na zadanie pn. „Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Dębicach”.

red.

powiązane – „Sprawstwo i wina udowodnione”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Dla Maszewa 260 tys zł.

Maszewo. Burmistrz odebrał czek o wartości 263 040 zł z rąk pełnomocnika rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa w obecności wojewody zachodniopomorskiego.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, środki te gmina zamierza wydać na sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szkolenia oraz inne zakupy niezbędne do przygotowania urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami.

red.

powiązane – „Nowy kierownik OPS”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nowy kierownik OPS

Maszewo. Ośrodek Pomocy Społecznej w Maszewie od 1 października ma nowego kierownika.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, została nim Joanna Pyza. Wcześniej zajmowała stanowisko zastępcy kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach.

red.

powiązane – „Zniszczone wiaty”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie