Connect with us

Aktualności

Marsz żywych trupów w Goleniowie

Przemarszu żywych trupów po ulicach miasta spodziewać muszą się dzisiaj mieszkańcy Goleniowa.

Opublikowane

w dniu

Nie grozi im jednak zombie-apokalipsa, bo w ten efektowny sposób zaznaczyć swoją obecność chcą uczestnicy rozpoczętego wczoraj Festiwalu Młodości Teatralnej "Łaknienia". – Około godziny 14 spodziewajcie się niespodziewanego – ostrzega Patryk Bednarski z goleniowskiego Teatru Brama.

W trakcie Łaknień obejrzeć będzie można dzisiaj trzy spektakle:  “Orfeja” Teatru Ruchu i Maski Maszkaron, "Przerwa" grupy teatralnej Kulmoszki oraz “Dziady emigracyjne” Teatru Komedia.

Program "Łaknień" na dzisiaj:
16:00 Teatr Ruchu i Maski Maszkaron “Orfeja” – Szczecin (GDK)
17:15 Grupa teatralna Kulmoszki “Przerwa” – Komarowo/Teatr Brama (TB) (spektakl poza konkursem)
18:10 Darłowski Teatr Komedia “Dziady emigracyjne”- na podstawie dramatu Adama Mickiewicza – Darłowo (GDK)
19:15 Dyskusja (GDK)
20:30 Koncert Teatru Brama (TB)
21:45 Koncert X7 (TB)

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie