Connect with us

Sport

Majka podwójnym Mistrzem Europy

Marcin Majka, zawodnik Klubu Strzelectwa Sportowego „Tarcza” Goleniów, wystartował w Mistrzostwach Europy, które rozgrywane były w Bolonii (Włochy) w dniach od 12 do 24 września.

Opublikowane

w dniu

M. Majka w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc zdobył Mistrzostwo Europy z wynikiem 629,3 pkt, wyprzedzając Maximiliana Dallingera (reprezentanta Niemiec) o aż 2,3 pkt.

Oprócz medalu indywidualnego goleniowianin w tej samej konkurencji drużynowo z Tomaszem Bartnikiem (Legia Warszawa) i Danielem Romańczykiem (Agat Złotoryja) zdobył mistrzostwo Europy, ustanawiając nowy rekord świata i Europy.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Sport

Wygrał triathlon

Sport. Jacek Rybarczyk z Goleniowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

Opublikowane

w dniu

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Start był zdecydowanie udany dla Jacka Rybarczyka z Goleniowa, który wywalczył złoty medal w kategorii 50-59 lat mężczyzn na dystansie sprinterskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km).

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzostwa i bieg Super Mamy

Sport. W dniach 25-26 maja 2024. na stadionie miejskim OSiR odbędą się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce U18 i U20 organizowane przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki…

Opublikowane

w dniu

…a jutro bieg Super Mamy (szczegóły na plakacie obok).

Jak podaje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie na czas odbywania się zawodów murawa główna na stadionie i bieżnia, zostają wyłączone z użytkowania. Zapraszamy do kibicowania.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie

Sport

Rowerowy rajd

Sport. Pod hasłem „Europa na kółkach” pojadą na rowerach 1 maja uczestnicy rajdu.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Ostatnia gwiazda Urodzin Goleniowa”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie