Connect with us

Aktualności

Ludzie prezesa Dawidziaka dalej ignorują kierowców

Opisana wczoraj przez nas sytuacja na ul. Grunwaldzkiej i Grota – Roweckiego, dotycząca ignorowania przez pracowników GWiK konieczności odpowiedniego oznakowania prowadzonych robót, powtórzyła się dokładnie i dzisiaj – w tym samym miejscu.

Opublikowane

w dniu

Przed godziną 10.00 samochód GWiK blokował przejazd jednokierunkową ul. Grunwaldzką, a nigdzie wcześniej nie było znaku informującego kierowców, że wjeżdżają w ślepą uliczkę i będą się z niej musieli wycofywać rakiem. Więcej, pojazd GWiK bezceremonialnie wyjeżdżał pod prąd i wymuszając pierwszeństwo przejazdu, a w końcu objeżdżając chodnikiem. Przejeżdżająca obok Straż Miejska nie reagowała – widać swoich, czyli gminnych firm nie ruszają?

p.s.  Po ukazaniu się tej informacji, pracownicy GWiK…. oznakowali właściwie wjazd na jednokierunkowy odcinek ul. Grunwaldzkiej informując, że jest bez przejazdu. Czyli można, ale jak widać najpierw trzeba przywołać w tytule materiału z nazwiska prezesa GWiK – dopiero wtedy krytyka skutkuje

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie