Connect with us

Aktualności

Liść Laurowy dla przewodniczącego

NOWOGARD. Kuriozum obyczajowe: członek kapituły Lauru Cisowego Antoni Bielida przyznał Laur Cisowy przewodniczącemu Rady Miejskiej Nowogardu Antoniemu Bielidzie za zasługi w biznesie. Laureat Bielida w blasku jupiterów nagrodę dziś odebrał.

Opublikowane

w dniu

Antoni Bielida jest przewodniczącym Rady Miejskiej Nowogardu, radnym SLD, partyjnym i klubowym kolegą Roberta Czapli, członkiem kapituły Lauru Cisowego, którą kieruje burmistrz Czapla. Antoni Bielida jest też przewodniczącym zarządu Celowego Związku Gmin R-XXI, do którego to związku delegował go burmistrz Nowogardu.I właśnie m.in. za efekty pracy w R-XXI ta nagroda. Wręczył ją dziś burmsitrz Czapla.

Cały ten cyrk obserwowała i oklaskiwała spora grupa zaproszonych gości. Wielu ukradkiem się śmiało, ale głośno nikt nie zaprotestował.

Po wręczeniu Laurów Cisowych głos zabrał wiceprzewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego, Witold Ruciński (PSL). Pogratulował nagrodzonym otrzymania Liścia Laurowego, a władzom Nowogardu życzył, by promocja przy pomocy owych Liści Laurowych trwała w najlepsze w kolejnych latach.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie